Logotyp Základní škola Česká Ves
Základní škola Česká Ves
 

Branné sportování

 

Po roce jsme opět vyrazili „změřit své síly“ v netradičním závodě, který se již po pětadvacáté uskutečnil v okolí fotbalového stadiónu obce Supíkovice – Hubertův pohár.

 

Tentokrát nás dorazilo celkem 17, a to zástupci obou kategorií. Počasí se oproti předchozím třem slunečným týdnům nezvykle rychle změnilo a vše nasvědčovalo tomu, že nás déšť nemine. Vítr byl však naštěstí rychlejší  a černé mraky rozehnal …

 

Na letošním ročníku se sešli reprezentanti se sedmi škol a zaznamenali jsme úbytek zejména v kategorii starších žákyň. I tak bylo k vidění dost pěkných výsledků a zápolení.  V konečném sčítání pak s přehledem vyhrála ZŠ Vápenná, na čemž měli zásluhu hlavně starší chlapci a naše škola získala pěkné bodované 5. místo.

Co se týče jednotlivců, i náš zástupce stanul na stupních vítězů, a to Jakub Glac, který vybojoval ve své kategorii ml. žáků 3. místo. Velice dobře si vedly také mladší děvčata, která velice těsným rozdílem obsadila 4. a 5. místo. Všichni se snažili předvést co nejlepší výkon, nikdo nezbloudil, nezranil se a někteří se rozhodli už na místě vyzkoušet si tento závod i v roce příštím.

 

Tak tedy všem děkuji, úspěšným gratuluji a přeji další povzbuzující sportovní výsledky.

 


Jarmila Procházková 

 
 
 

kalendar 

Prosinec 2018
PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
101112131415
16
17181920212223
24252627282930
31