Týmový duch a společná radost podruhé!

Po skvělém umístění v okresním kole Štafetového poháru na 1. místě jsme se s žáky účastnili 15. května kola krajského. Pořadatelem KK bylo z pověření ČAS TJ Šumperk, z.s.

Celkem se štafetového poháru účastnilo 15 družstev z celého olomouckého kraje. Žáci naší školy se umístili na skvělém 6. místě s celkovým časem 9:16, časy všech štafet se sčítají i štafety mixované (mladší a starší dohromady). Tento čas si vylepšili oproti OK o 26 sec. Vzhledem ke krátkému času přípravy (necelý týden), kdy žáci trénovali v hodinách před vyučováním i po vyučování, je to pěkný výsledek!

Krajského kola se účastnili tito žáci v následujících sestavách:

Disciplína 8x100 m, 1.-3. třída

Daniel Karásek, Tereza Bouchalová, Beata Mudrová, Jan Michal Vršan, Dominik Skřivánek, Barbora Krejčí, Anna Heřmánková, Matěj Gajdoš

Disciplína 8x100m, 4.-5. třída

Tereza Mandátová, Samuel Wadel, Lucie Jurčáková, Odeta Malčíková, Ondřej Bouchal, Zdeněk Juhaňák, Šarlota Staňová, Oskar Černoch

Pro žáky byly nachystané i doplňkové disciplíny, jako byl hod medíkem (malým medicimbálem), skok z místa a skok s odrazem z metrového pásma.

Velké díky patří Natálce Andrašíkové, Amálce Wadelové a Matyáši Michálkovi, kteří s námi také trénovali.

Všem žákům děkuji za jejich přístup k tréninkům!

Štafetový pohár

Mgr. Ivana Hundáková