Logotyp Základní škola Česká Ves
Základní škola Česká Ves
 

Zasloužená vítězství, medaile a kvalitní výkony

 

Ve středu 16. 5. 2018 se atletky a atleti z České Vsi, jako každoročně, vypravili měřit své síly na Pohár rozhlasu. Závod se odehrával ve sportovním areálu ZŠ Nábřežní v Jeseníku. Šesťáčci sbírali zkušenosti z „velkých“ závodů, sedmáci, osmáci a deváťáci poměřovali své výkony s ostatními sportovci z okresu, bojovali o medaile.


Bojovnost žaček a žáků z České Vsi zdobila od prvních okamžiků závod a tak medaile, osobní rekordy a pěkná umístění, přišly záhy. Patrně nejkvalitnější výkon z našich předvedl Adam Szücs, který se při rozhodujícím pokusu výškařské soutěže starších žáků nejdříve dotázal publika, jestli chce, aby „to“ skočil a když mu přišla kladná odpověď, tak se rozběhl a 173 cm prostě přeskočil. Jako osmák prokázal skvělou výkonost a slavně svou soutěž vyhrál.

 


První místo si z našich sportovců odnáší také Jana Distlerová za svůj výkon ve skoku dalekém. Ve skoku vysokém se Janě dařilo méně a tak si vše vynahradila v dálce. Její spokojenost je patrná na fotce.

 

 

Umístění do třetího místa v okrese dále získali: Jan Bouchal (výška), Dominika Kytlicová a Kája Svobodová (60m), Jana Černěnková (800m), starší žákyně Nela Pesselová, Jana Distlerová, Daniela Wadelová, Eliška Sucháncová (4x60m), mladší žákyně Dominika Kytlicová, Kája Svobodová, Adéla Juránková, Aneta Karásková (4x60m), starší žáci Filip Krejčí, Vojta Rychlý, Pavel Dostal, Jan Bouchal (4x60m).

  


Dále reprezentovali naši školu: V. Říha, S. Kroupová, A. Koždoňová, V. Kočí, O. Dlouhý, M. Krištofík, A. Tyl, J. Podaný, B. Černý, M. Vysloužil, J. Glac, J. Marinka, A. Guzej, N. Mudrová, B. Suchá, N. Bartoňová, V. Beňová, Z. Pavlíčková, K. Břoušková, M. Stejskalová, J. Urbánková.

 

Všem atletkám a atletům, kteří se snažili dosáhnout co nejlepší výkon, děkuji za reprezentaci.


Více foto v galerii. 

 


Mgr. Pavel Pytela - učitel Tv a vedoucí družstva 

 
 
 

kalendar 

Prosinec 2018
PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
1718
19
20212223
24252627282930
31