Logotyp Základní škola Česká Ves
Základní škola Česká Ves
 

Můj den v ZŠ Česká Ves

 

Dne 30. 5. 2018 se 5. ročník naší školy vypravil na návštěvu do ZŠ Česká Ves, protože po prázdninách tam většina z nás přestupuje. Žáci 5. ročníku v České Vsi nás provedli školou pomocí videa. Také nám ukázali matematiku podle Hejného, která se většině z nás zalíbila. Potom jsme se rozdělili do skupinek, ve kterých jsme procházeli různá stanoviště. Když jsme prošli stanoviště, tak jsme se společně všichni vyfotili a dostali jsme pamětní list a medaili. Ani my jsme nepřijeli s prázdnou a hned po seznámení jsme jim zahráli Pošťáckou pohádku a představili projekt Green Life. Po ukončení společných her jsme se všichni odebrali do školní jídelny, kde jsme si vychutnali oběd.

Po obědě jsme se rozloučili a odjeli zpět do naší školy. Výlet se mi moc líbil a už se těším, až po prázdninách do této školy nastoupím.

                Klára Kapustová

(5. ročník, ZŠ Písečná)

 

 

Dne 30. května 2018 jsme byli pozváni do školy v České Vsi. Uvítali nás hned na autobusové zastávce. Přichystali jsme si pro ně Pošťáckou pohádku. Moc se jim to líbilo. Hodně nám tleskali. A oni si pro nás připravili Hejného matematiku. Klárka a Honza jim něco řekli o Green Life a Blue Life. Pak byla přestávka a čas na svačinu a seznamování s budoucími spolužáky. Po přestávce se konaly sportovní soutěže. Soutěžili jsme např. v jízdě na kole s překážkami, v běhu a skákání přes kozu, hráli jsme fotbal a závodili jsme na opičí dráze. Těším se, až tam budu chodit. Moc se mi den v České Vsi líbil.

Tereza Varmužová

(5. ročník, ZŠ Písečná)

 

 

Když jsme přijeli na zastávku v České Vsi, opravdu mě překvapilo, že nás páťáci přivítali transparentem. A ve škole nám zazpívali písničku, která mi připadá strašně chytlavá. Poté jsme šli do jídelny, kde jsme zahráli Pošťáckou pohádku a řekli něco o Green a Blue Life. Potom mě velice pobavila matematika. Pak jsme si zasportovali venku i v tělocvičně. Odpoledne jsem se najedl dobrého oběda. Nevím jak ostatní, podle mě byl ten oběd dobrý. Poté jsme odjeli, ale to už se netýká ZŠ Česká Ves.

Dominik Černý

(5. ročník, ZŠ Písečná)


žáci ZŠ Písečná 

 
 
 

kalendar 

Prosinec 2018
PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
1718
19
20212223
24252627282930
31