Logotyp Základní škola Česká Ves
Základní škola Česká Ves

Budoucí Barbora Špotáková nebo Jan Železný?

Třeba, nechme se překvapit. Každopádně jedno mají společné. Oba tito vynikající atleti se narodili v červnu. A 7. června se také konal na sportovišti Základní školy Nábřežní v Jeseníku „Atletický čtyřboj žáků 1. stupně“.

Čtyřboj, byl zaměřen na všestrannou pohybovou aktivitu. Soutěžili jsme ve čtyřech disciplínách – hod kriketovým míčkem, skok do dálky, běh na 50m a na 400m (600m).

Za naší školu nás reprezentovalo celkem 17 dětí, kteří vybojovali celkem 13 umístění – 5x 1. místo, 4x 2.místo, 4x 3. místo. Startovali v těchto kategoriích: