Sportovní den dětí

Rok se s rokem sešel a nastal čas na tradiční akci ke dni dětí pořádanou Školním parlamentem. Letošním tématem byl sport. Podařilo se nám připravit deset stanovišť s dvaceti disciplínami pro 20 družstev. Tento rok byla celá akce náročnější na organizaci, disciplín bylo mnoho a proto se musely dodržovat časové limity. Dvě skupiny soutěžily na společném stanovišti a střídaly se po devíti minutách na sousedících disciplínách.
I když to možná zní komplikovaně, žáci to po chvíli pochopili a zbytek dne se nesl bez zbytečných časových prodlev. Aktivity, které Školní parlament nachystal byly pestré. Mohli jste vidět například gymnastiku, fotbal, kvízy, opičí dráhu, protahování, puzzle, znaky, švihadlovou školku, skákacího panáka, atletiku, koloběžky a mnoho dalších.

Jako člen Školního parlamentu děkuji nejen žákům, kteří se aktivně zapojili, ale i učitelům za pomoc a Radě rodičů za sladkou odměnu pro všechny žáky. A samozřejmě i ostatním členům našeho parlamentu, protože bez jejich kreativních nápadů by se tato podařená akce nikdy neuskutečnila.
Den dětí jsme si užili všichni v pěkném letním počasí, bouřky a déšť zůstaly za kopcem
Tak zase příště!

Za Školní parlament Julie Kapustová, IX. B