Logotyp Základní škola Česká Ves
Základní škola Česká Ves
 

Hubertův pohár

Poslední dubnový čtvrtek se za nádherného počasí konal již 16. ročník branného závodu Hubertův pohár. Letos na něm nechyběli ani naši zástupci, a tak jsme si po dvouleté pauze mohli změřit své síly v soutěži, jejímž cílem není jen rychle běžet terénem, ale i střílet ze vzduchové pistole, ručkovat na laně přes překážku a házet granátem do vytyčeného prostoru. Škol se tentokrát sešlo osm, takže po celou dobu závodu bylo v okolí fotbalového stadionu v Supíkovicích velice rušno. Naši chlapci a děvčata, pro které byla tato sportovní událost novinkou, sice neobsadili v celkovém hodnocení přední místa, ovšem ani nezklamali. Nejlépe si vedla Dominika Vršanová  (7.tř.) a Jan Hutyra  (8.tř.), kteří ve své kategorii obsadili shodně místa třináctá. Do první dvacítky se pak ještě dostal Petr Čermák (8.tř.).Celkově se naše škola umístila na 6. - 8. místě. Každý z účastníků byl po doběhnutí odměněn svačinkou v podobě vyuzené klobásky, pečiva a džusu, a tak snad nikdo z nich nelitoval, že se této zajímavé akce zúčastnil a vyzkoušel si své pohybové dovednosti zase trošku jinak. Všem aktérům ještě jednou děkuji za reprezentaci školy a vzorné chování v průběhu celé akce.

Mgr. J. Procházková


Ondřej Pavlík 

 
 
 

kalendar 

Květen 2018
PoÚtStČtSoNe
 12356
781213
1920
242627
28293031