Zvoneček 2009

Ve středu 15.dubna 2009 proběhla na naší škole soutěž zpěváků lidových písní „Zvoneček 2009".

V učebně hudební výchovy 2.stupně bylo ve 14 hodin odpoledne plno. Na prezenční listině se objevilo celkem 23 podpisů, převážně soutěžících z 1. stupně. Malí zpěváčci z 1. stupně předvedli velmi pěkné pěvecké výkony, nebáli se a porota měla opravdu nelehký úkol vybrat ty nejlepší z nich. Ale odvaha vystoupit nechyběla ani několika žákům ze 2. stupně, kterým bych chtěla za účast velmi poděkovat. Jmenovitě: Janu Rakášovi, Lukáši Kekelymu, Kláře Macečkové a Janě Pazderové. Proč? Žáků 2. stupně základních škol bývá totiž na pěveckých soutěžích většinou jako šafránu. Jakoby se každým rokem pomalu, ale jistě vytráceli neznámo kam.

Na stupních vítězů stanuli tito žáci:

1. kategorie (1.- 2. třída):

Leona Zálešáková

Markéta Komínková

3 .místo:

Michal Hradil

Natálie Mudrová

1. A

2. kategorie (3. - 4. třída):

Ingrid Rakášová

3. B

Lucie Baďurová