Logotyp Základní škola Česká Ves
Základní škola Česká Ves
 

I. B na výletě

 

V úterý 30.5.2017 se žáci 1. B vydali na školní výlet. Aby poznali krásy svého okolí, rozhodli se navštívit jeskyně Na Špičáku. Krásně svítilo sluníčko a děti vyjely linkovým autobusem do Písečné, odkud šly pěšky k jeskyni. Cestou si pozpěvovaly a povídaly o přírodě.

 

Prohlídka jeskyně byla provázena pohádkou o skřítcích a pokladu, který tady ukrývají a hlídají. Protože děti byly pozorné a ukázněné, podařilo se jim hrnec s pokladem najít. Na památku si pak každý mohl kousek  pokladu odnést domů.

 

Nejvíce se děti těšily na nakupování dobrot, dárků a suvenýrů. Po občerstvení a odpočinku se vydaly zpět do školy. Cestou ještě navštívily multifunkční hřiště Cihelna v Písečné a pak hurá do školní jídelny na oběd.

 

Výlet

Výlet

Výlet

Výlet

Výlet

 

Více fotografií ve fotogalerii.


Mgr. Blanka Sobalová 

 
 
 

kalendar 

Červen 2018
PoÚtStČtSoNe
    23
910
1617
181920212223
24
2526272930