Předvánoční besídka žáků ZUŠ Jeseník

Dne 17.12.2008 proběhla v ZŠ Česká Ves předvánoční besídka žáků ZUŠ Jeseník, která zde v září nově otevřela svou pobočku. Vystoupení se konalo v učebně hudební výchovy,  která byla přebudována v improvizovaný koncertní sál, který byl zcela zaplněn. Program byl sestaven z tradičních i méně známých koled, které byly prokládány básničkami, a vše završila malá scénka se zpěvy o putování pastýřů do Betléma. V průběhu besídky se představili všichni žáci ze třídy p. uč. Dity Havlové, program zpestřilo i několik žáků z houslové třídy p. uč. Josefa Havla. Každý kdo se začíná učit něco nového, potřebuje pochopení a podporu blízkého okolí, protože všechny začátky jsou těžké. A proto náš dík patří nejen představitelům zdejší základní školy za vstřícný přístup, ale i všem rodičům, kteří si své děti přišli poslechnout a povzbudit je.

Dita Havlová

Ondřej Pavlík