Logotyp Základní škola Česká Ves
Základní škola Česká Ves
 

“Počítáme se sedmákama”

 

V květnu jsme připravili ve II. A společnou hodinu matematiky pro VII. A jako poděkování za akci “Vynášení Morany”. Překvapení sedmáci usedli do lavic společně s druháky. Hodinu jsme zahájili hrou “Čepice”, poté jsme se pustili do úkolů, které sami druháci nachystali. Děti poznaly zvířátka dědy Lesoně, řešily úkoly s autobusovými linkami a další. Bohužel jsme nestihli vyřešit všechny úkoly. Velké poděkování za nachystané úkoly patří: Domčovi Pasekovi, Anetce Flodrové, Radkovi Zrůnkovi, Elišce Vašíčkové, Adamu Mikovi a Danielce Matouškové.

 

Matematika se sedmákama

Matematika se sedmákama

Matematika se sedmákama

Matematika se sedmákama

Matematika se sedmákama

Matematika se sedmákama

Matematika se sedmákama

Matematika se sedmákama

 

 


Mgr. Ivana Hundáková 

 
 
 

kalendar 

Únor 2018
PoÚtStČtSoNe
   234
567891011
121314151618
19202122232425
26
2728