Logotyp Základní škola Česká Ves
Základní škola Česká Ves
 

Páťáci zorganizovali olympiádu pro I. A

 

23. 6. 2017 naše pátá třída přichystala akci pro 1.A, která se jmenovala Letní olympiáda. Jak to začalo? Ráno jsme přišli do třídy, vzali si nachystané věci a někteří jsme šli na areál a někteří do třídy 1.A. Tam se s nimi vybraní průvodci přivítali a potom je dovedli na areál. Děti z 1.A se rozdělily na pět družstev a každé družstvo mělo nějakého průvodce z naší třídy. Nejlepší byla Bára, Mety a Ema.

Na konci bylo vyhlášení a všichni něco dostali.

Nelka

 

Připravili jsme si všechno, neboli nic jsme nezapomněli. Celá akce byla super až na pár výjimek. Třebaže nebylo určené pořadí – př. družstvo Pepa jde tam a pak tam – to chybělo. Anebo to, jak to bylo krátké. Ale myslím, že se nám to povedlo ještě lépe než v zimě a to je úspěch. Všichni se chovali slušně, nehádali se, neprali se a neuráželi se navzájem. Tedy celou akci hodnotím pozitivně.

Dnešní olympiáda byla hodně dobrá. Já jsem měl na práci štafetu s Colbim, Áďou a Ríšou. Bohužel Colbi a Ríša nemohli přijít, ale s Áďou jsme to zvládli.

Bylo to sedm stanovišť: běh kolem kuželů, štafeta, hod tenisákem, odpal raketou, skok z místa, přenášení vody a lasery.

Dokonce nám i paní kuchařky přichystaly pití, což od nich bylo hezké.

Alex

 

Mně osobně se nejvíc líbilo, jak se všichni podporovali a navzájem si pomáhali. Bylo to náročné, asi nejvíc ty děti hlídat. Mám radost z toho, že se jim to fakt líbilo.

Sam

 

Moc mě to bavilo. Já, Niki, Léňa a Mája jsme měli svoje vlastní stanoviště. Jmenovalo se „Běh kolem kuželů“. Připravovaly jsme pouze kužely a já donesla telefon, abychom mohly počítat čas. Jedna holčička uklouzla, tak jsme ty kužely přesunuly na trávu.

Prvňáci byli strašně moc hodní. Naše stanoviště rozdávalo bombóny.

Nejlepší průvodce byl podle mě Mety, protože ty děti povzbuzoval a nebyl před nima vůbec sprostý. A potom byla nejlepší Ema.

Jsem ráda za teplé počasí. A za tuhle akci jsem moc ráda, hlavně, že jsme ji uskutečnili.

Šája

 

 

Myslím, že se nám to hodně povedlo. Mám štěstí, že jsem v 5. třídě.

Niki

 

Jelikož jsem byl průvodce, šel jsem do 1.A vyzvednout si děti. Byly na první pohled fajn. Něco nám šlo a něco ne. Můj team skončil na čtvrtém místě. Byl jsem rád, ale celou dobu jsem to bral jako zábavu a ne to, abych vyhrál. Chci poděkovat všem z teamu. A na závěr: těším se na další akce.

Za # TEAM Píšťalka Mety

 

Strašně se mi to líbilo a dávali jsme razítka na jejich kartičky. 1.A se mi líbila. Na tento den si budu pamatovat do konce mého života a nikdy na to nezapomenu. Ze všeho jsem šťastná až po uši.

Simča

 

Letní olympiáda byla báječná, myslím si, že se to všem prvňákům líbilo, ale s velkou jistotou mohu říci, že se to líbilo i všem páťákům.

Já jsem měla družstvo číslo 5. Měla jsem tam: Zuzku, Ondru, Vojtíška, ale taky Jonáše. Ten si pořád hrál, že čůrá, ale po chvíli se k tomu připojili další z našeho družstva. Když jsem jim řekla, ať toho nechají, čůrali o sto péro. No teda kromě Zuzky, myslím, že všichni … chápeme, že? Ale i přes to všechno to bylo družstvo mých snů a byla jsem na ně moc moc hrdá, jak vyhráli 3. místo. Myslím, že se všichni spolužáci moc snažili a taky to bylo moc vidět. Všichni si s tím dali hodně práce a výsledek byl báječný. No a co já? Já na tuhle olympiádu nikdy nikdy nezapomenu.

Ema

 

Letní olympiáda

Letní olympiáda

Letní olympiáda

Letní olympiáda

Letní olympiáda

Letní olympiáda

Letní olympiáda

Letní olympiáda


Mgr. Helena Měkynová 

 
 
 

kalendar 

Červen 2018
PoÚtStČtSoNe
    23
910
1617
181920212223
24
2526272930