Tatry 2017 - IX.B

V neděli 11. června jsme se sešli na vlakovém nádraží a odstartoval náš čtyřdenní výlet do Tater. Po pěti hodinách cesty jsme se dostali na Štrbské pleso, kde jsme ztratili náš jediný a drahocenný míč, který jsme už zpět bohužel nevybojovali. Když jsme se konečně ubytovali, tak jsme šli na procházku k Štrbskému plesu.

Druhý den jsme poznali krásu Tater. Náročný výlet na Zbojnickou chatu nás sice zmohl, ale ne natolik abychom si večer pořádně neužili.

Třetí den jsme se šli projít k Obrovskému vodopádu, u kterého bylo opravdu nádherně. Ve Starém Smokovci nás paní učitelka překvapila výborným jahodovým dortem a večer nás čekaly společenské hry.

Ráno jsme museli vstávat velmi brzo, abychom stihli sbalit naše věci, které byly snad všude. Poté nás čekala dlouhá cesta domů.

Chtěli bychom poděkovat paní učitelce za výborně zorganizovaný výlet s úžasnou atmosférou, IX.B.

Výlet

výlet

Více fotografií ve fotogalerii.

Adéla Mičáková a Florián Felbaba

Listopad 2017