Logotyp Základní škola Česká Ves
Základní škola Česká Ves
 

Vánoční výstava ve škole

Čas adventu letos doslova "zaútočil" i na naši základní školu. Často bylo možno potkat děti se svícínkem, adventním věncem či hromádkou výkresů, putujících směrem k "Íčku". Již v pondělí, 2 dny před akcí, bylo jasné, že tato místnost bude doslova "praskat ve švech". Ve stejný den probíhaly třídní schůzky, a tak nebylo o návštěvníky výstavy nouze. V průběhu tohoto mimořádného odpoledne bylo možno ve vstupních prostorách školy zhlédnout pěvecké a taneční vystoupení, zakoupit si keramický dárek z naší keramické dílny či ochutnat vánoční cukroví, připravené v hodinách vaření.

Kdo si čas udělal a přišel se na tvořivost našich žáků podívat, určitě neprohloupil. Snad na všechny zde již dýchla opravdu předvánoční atmosféra, která člověku přináší potěšení a zastavení v předvánočním shonu. Bylo zajímavé dívat se do nadšených tváří děvčat, předvádějících své taneční umění, nebo sledovat překvapené výrazy dospělých. Akce byla zcela určitě pro prezentaci naší školy na veřejnosti přínosem a opět jsme si ověřili, že děti pod správným vedením dokáží vytvořit krásné věci.

 

Jarmila Procházková


Ondřej Pavlík 

 
 
 

kalendar 

Prosinec 2018
PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
101112
13
141516
17181920212223
24252627282930
31