Pěvecká soutěž

Kategorie A (1. a 2.třídy) – sólo:

1. místo     Jana Ignačáková

ZŠ Písečná

2. místo     Zuzana Šteiglová

ZŠ Vápenná

3. místo     Michal Hradil

2. třída

Kategorie B (3. – 5. třídy) – sólo:

1. místo     Evelína Pospíšilová

4. třída

1. místo     Iva Mlynářová

ZŠ Lipová

2. místo     Klára Novotná

ZŠ Zlaté Hory

Kategorie B byla velmi vyrovnaná, proto byla udělena dvě první místa. V této kategorii navíc  soutěžila celkem tři děvčata připravovaná pí Annou Beťákovou - vyučující sólového a sborového zpěvu ZUŠ Jeseník.

Kategorie C (6. a 7. třídy) – sólo:

1. místo     Michaela Semelová

Gymnázium Jeseník

2. místo     Alexandra Brzozowska

Polsko

3. místo     Lukáš Kekely

7. třída

Poděkování patří všem zúčastněným zpěváčkům za píli, čas i energii věnované nácviku koled; dále pak pí učitelkám Irmě Jáskové a Zdeňce Blišťanové, které se podílely ať již na "objevení" nebo vlastní pěvecké přípravě našich malých zpěváčků z 1. stupně. Ten největší dík však patří Vám, rodičům, kteří  věnujete svým dětem čas a pozornost (což není samozřejmé) a podporujete jejich pěvecké nadání.

Ocenění sólisté z obou soutěžních dnů se nakonec sešli v pátek 12.12. v jesenické "Kapli" za účelem pořízení zvukového záznamu svých vítězných koled.

Lenka Blašková

Ondřej Pavlík