Logotyp Základní škola Česká Ves
Základní škola Česká Ves
 

Nová výzva pro čtenáře! - ČTENÁŘSKÉ BINGO

 

Hru bingo známe asi každý, což si tedy s námi zahrát bingo čtenářské?

 

Všechny podrobnosti a podmínky se dočtete na nástěnce 1.stupně na 1. pavilonu v mezipatře. Zde si také můžete také vyzvednout lístek, který je potřeba vyplnit a odevzdat do konce března na určené místo. Pozor! Vítězem nemusí být nutně ten, který přečte knih nejvíce nebo bude mít knihy nejobsáhlejší. Výhercem může být každý, kdo splní podmínky, které sám sobě v bingu stanovil. Variant je spousta. Jen se pustit s chutí do čtení a výhra je na dosah!

 

Těšíme se na všechny soutěžní lístky s jejich pestrým knižním zpracováním. 

 

Vylosovaní výherci obdrží první týden v dubnu knižní odměnu.

 

Bingo

Bingo

Bingo

Bingo

Bingo


Mgr. Pavla Mudrová 

 
 
 

kalendar 

Listopad 2017
PoÚtStČtSoNe
  45
67891012
1314171819
2122
23
242526
27282930