Letní dobrodružství

V polovině měsíce září byla Kabinetem VV vyhlášena výtvarná soutěž pro žáky 2. – 9. tříd. Tentokrát bylo úkolem ztvárnit, co všechno se dá v letním období zažít, a to jakoukoliv formou, včetně fotografie. První dva týdny to vypadalo, že snad ani žádná práce „nedorazí“, ale jak se termín ukončení soutěže blížil, prací přece jen přibývalo – škoda jen, že převážně z 1. stupně.  Žáci pracovali na svých výtvorech jak samostatně, tak i ve dvojicích a sešlo se jich nakonec rovných 57! Rozhodování tedy nebylo vůbec jednoduché.

V kategorii 2. - 3. třída, si s tímto zadáním nejlépe poradili: Sofie Marcinová, Vojtěch Blanda, Kristýna Kubáňová a Eliška Vašíčková

V kategorii 4. – 5. třída: Matyáš Michálek, Teodor Žalud, Karolína Sedláková a Polly Renata Steele.

V kategorii 6.-7.třída: Ludmila Glombíčková s Janou Urbánkovou, Kateřina Břoušková a Nela Mudrová.

Všem, kteří se do soutěže zapojili, děkuji a vítězům gratuluji.

Mgr. Jarmila Procházková

Listopad 2017