Logotyp Základní škola Česká Ves
Základní škola Česká Ves
 

Piráti a jejich noční hra

V letošním školním roce se sedmá B třída rozhodla prožít rok v pirátských šlépějích. Všichni mají své pirátské deníky, do kterých si vlepují mince a snaží se jich během školního roku uloupit co nejvíce.


Mezi pirátské úkoly patří i spousta pirátských her. Jedna z nich – noční - nás čekala na našem společném pátečním výletu, který se protáhl do soboty.

 

Noční hra nebyla vůbec jednoduchá a po opékání špekáčků, sepsání pirátských pravidel a jídelníčku, jsme se vydali směrem k lesu. V každém družstvu byla povolena jen jedna baterka a celkově se hra zdála celkem lehká… Jenže – do cíle jsme přišli se zavázanýma očima, také jako bezrucí a beznozí. V některých skupinkách na tom byli piráti tak špatně, že slepý vedl beznohého a  bezrukého zároveň. Všichni si sáhli na dno, ale nikdo  hru nevzdal. Bojovali až do cíle, kde si vypili zasloužený nápoj na uzdravení.

 

Piráti toho mají v tomto školním roce hodně před sebou. Já ale věřím, že projdou všemi zkouškami a na konci roku dostanou zasloužený pirátský řád.

 

 

 


Mgr. Ivana Chocholová 

 
 
 

kalendar 

Říjen 2018
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15
161718192021
22232425262728
293031