Logotyp Základní škola Česká Ves
Základní škola Česká Ves
 

Florbal Cup

 

Blíží se nám Vánoce a je čas zhodnotit florbalovou soutěž pod názvem „Florbal Cup“.

 

Jako každý rok se pravidelně soutěže účastníme. Je to akce, ze které se postupuje od okrsků až do republikové úrovně. Našim cílem je vždy nominovat se do finále okresu a nadstandardem je pak boj o účast v kraji.

 

V letošním roce jsme nasadili do soutěže žáky a žačky ve třech kategoriích. Nejlépe se dařilo mladším dívkám, které vyhrály okresní finále a na krajské úrovni si vedly také výborně a vybojovaly 3. místo v nabyté konkurenci. Ostatním našim dětem už se moc nedařilo, ale každý rok přece není posvícení a je důležité, že máme ze sportu radost.  Výsledky si můžeme prohlédnout ve výsledkovém servisu.

 

Florbal

Florbal

Florbal

Florbal

 

Florbal

Florbal

 

Více fotografií ve fotogalerii.


Mgr. Josef Zbýňovec 

 
 
 

kalendar 

Červen 2018
PoÚtStČtSoNe
    23
910
1617
18
19
2021222324
2526272930