Vánoční akademie očima páťáků

Páťáci byli pozváni na Vánoční akademii 2. stupně. A jak se jim líbila? To se můžete dočíst na dalších řádcích od nich samotných. Někteří už se sami těší, až zasednou do šesťáckých lavic a budou součástí takovéto „šarády“. Program byl pestrý a neotřelý a my jsme se opravdu skvěle bavili.

A co napsali budoucí šesťáci jako nejlepší zážitek z návštěvy „druhostupňařů“?

„Hrozně se i líbilo, jak Terezka a Deniska Blažkovy zpívaly Titanik, bylo to úžasné! Také se mi ještě líbila Dominika Szkipalová a výborné bylo od sedmáků představení PŘEDSTAVA VS. REALITA.

„Milí učitelé i žáci druhého stupně, děkujeme za pozvání na akademii druhého stupně, už se moc těšíme, až příští rok budeme taky vystupovat na vánoční akademii. Vystoupení byla: vtipná, zábavná, vzrušující, milá, úžasná, napínavá, zkrátka máte můj obdiv za skvělé nápady a za energii, kterou jste do toho vložili.“ (Michaela Baránková)

„Líbila se mi představa vs. Realita od 7. A, další věc, co se mi líbila, byla scénka od 6. třídy. A poslední věc: duo od sester Blaškových.“ (Matyáš Michálek)

„Nejvíc se mi líbilo, jak zpívaly Titanic a jak sestra od Pavla Svobody zpívala sólo.“ (Nela Trlicová)

„Líbil se mi tanec od Nikči M. a Esti D., potom zpěv od dvou sester, které zpívaly Titanic. Anebo i film od 7. B o učitelích…“ (Lucie Jurčáková)

„Nejvíc se mi líbilo: Představa vs. Realita, jak holky zpívaly Titanic a písnička Dáme kluka do školy a anglické písničky.“ (Kačka Procházková)

„Moc se mi líbilo vystoupení 7. B. Taky jsme moc rádi, že jsme se mohli jít podívat, co budeme dělat příští rok. Všecky vystoupení se mi líbila, ještě se mi líbilo zpíván Dominiky S.“ (Eva Spáčilová)

„Děkujeme za pozvání na vystoupení druhého stupně. Líbilo se mi vystoupení Pavlové sestry Karolíny a ještě ten rep, ale netěším se, až budeme příští rok vystupovat my.“ (Matěj Konečný)

„Děkujeme za hezké prožití a pozvání.  Nejvíc se mi líbilo: Otázky pro učitele – to bylo nej – hezky zpracované. Pak se mi líbila dua – zpěv. Děkuji. (Teo Žalud)

„Děkujeme za pozvání. Líbilo se mi, když hráli scénky Představa VS. Realita. A také se mi velice líbilo uvádění Vánoční akademie. A líbila se mi vlastně úplně celá Vánoční akademie.“ (Klára Pospíšilová)

„Nejvíc se mi líbilo Přestava vs. Realita a ty Vánoce, jak se kde slaví, jak to ukazovali a my jsme hádali, kde se to tak slaví. Ale i jinačí se mi líbily scénky atd. Děkujeme, že jste nás pozvali“ (Natálie Andrašíková)

Tak jak čtete sami, úžasné a skvělé! Děkujeme a přejeme krásné Vánoce!!!

Vánoce

Pátá třída, uč. Pavla Mudrová a asistentka Kateřina Proske