Vystoupení II. A v DPS a MŠ Holanova

V předvánočním týdnu si připravili žáci II. A vystoupení plné vánočních písní, zpěvu, a hry na hudební nástroje. Diváci v DPS i v MŠ Holanova si společně s námi užili zpěvu, rytmického i instrumentálního doprovodu, kterého se navíc mohli sami zúčastnit:-). Děti zahrály také sólově na hudební nástroje, takže publikum mohlo shlédnout hru na housle, zobcové flétny, kytary, klavír, ale také třeba na xylofon. Za perfektně připravené sólové vystoupení děkuji Jonáši Robotkovi, Beátce Mudrové, Káje Procházkové, Zuzance Burďákové, Zuzance Havlovičové a Nicolce Haltmarové. Vojta Blanda se předvedl s precizním doprovodem na xylofon a zazářily také naše zpěvačky Eliška Juránková, Zuzanka Burďáková, Alenka Svobodová a Zuzanka Havlovičová.

Myslím, že náš cíl "rozdávat radost" se skutečně podařil.

Všem dětem moc děkuji za úžasné výkony - jsem na vás moc pyšná!

II. A v DPS

Mgr. Jana Laštuvičková