Jdeme do finále

Velice nápaditou, pohlednou a chytrou hrou se v letošním ročníku Jesenické florbalové ligy prezentují naši starší žáci. Z hráčů jako je Ondra Vršan, Honza Bouchal, Míša Švec bývají soupeři téměř bezradní a často řeší nastalé situace fauly. Je pak na rozhodčích, jestli porušování pravidel zapískají, či ne. Chytrá a kombinační hra dlouhé roky zdobila náš lední hokej a doufejme, že se udrží alespoň ve florbalu. Ze čtvrtého místa po rozřazovacích bojích postupují naši florbalisté do finálového klání a mají ještě pořád naději na pěkné umístění. Držme tedy palce a doufejme, že zvítězí um a chytrost nad hrubou silou a přehnaným důrazem.

O postup se různým dílem zasloužili tito žáci: Ondra Vršan, Jan Bouchal, Míša Švec, Franta Janík, Matěj Kryštofík, Dan Seidl, Ondra Dlouhý, Honza Kováč, Vojta Rychlý, Pavel Dostal, Tom Kučera, Tom Kolek. Všichni vytvořili dobrou partu borců, kteří táhnou za jeden provaz.

Florbalová liga

Mgr. Pavel Pytela, vedoucí družstva