Logotyp Základní škola Česká Ves
Základní škola Česká Ves
 

Jdeme do finále

 

 Velice nápaditou, pohlednou a chytrou hrou se v letošním ročníku Jesenické florbalové ligy prezentují naši starší žáci. Z hráčů jako je Ondra Vršan, Honza Bouchal, Míša Švec bývají soupeři téměř bezradní a často řeší nastalé situace fauly. Je pak na rozhodčích, jestli porušování pravidel zapískají, či ne. Chytrá a kombinační hra dlouhé roky zdobila náš lední hokej a doufejme, že se udrží alespoň ve florbalu. Ze čtvrtého místa po rozřazovacích bojích postupují naši florbalisté do finálového klání a mají ještě pořád naději na pěkné umístění. Držme tedy palce a doufejme, že zvítězí um a chytrost nad hrubou silou a přehnaným důrazem.

 

O postup se různým dílem zasloužili tito žáci: Ondra Vršan, Jan Bouchal, Míša Švec, Franta Janík, Matěj Kryštofík, Dan Seidl, Ondra Dlouhý, Honza Kováč, Vojta Rychlý, Pavel Dostal, Tom Kučera, Tom Kolek. Všichni vytvořili dobrou partu borců, kteří táhnou za jeden provaz.

 

Florbalová liga

Florbalová liga


Mgr. Pavel Pytela, vedoucí družstva 

 
 
 

kalendar 

Říjen 2018
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
1516171819
20
21
22232425262728
293031