Logotyp Základní škola Česká Ves
Základní škola Česká Ves
 

Výsledky čtenářského binga jsou tady!

 

Letošní velká čtenářská soutěž nezastihla naše řady nepřipravené. Poté, co se malí čtenáři pochlubili prázdninovou četbou, vydali se na poněkud náročnější čtenářský výlet. Projít a poctivě přečíst jednu z mnoha nabízených řad čtenářského binga, to věru nebylo nic pro slabší povahy.

 

S potěšením jsme pozorovaly, jak některým dětem nabídli radu a pomocnou ruku jejich učitelé. Jiné děti o pomoc nežádaly a samy se pustily do čtení. A došlo i k situaci, kterou jsme ani náhodou nepředpokládaly: hned tři čtenářky odevzdaly více než jeden vyplněný lístek binga!

 

Gratulujeme všem úspěšným čtenářům. Velká pochvala patří žákům třídy 3. A v čele s paní učitelkou Hundákovou. Karolína Procházková (2) a Zuzana Burďáková (4), obě šikulky z 2. A, odevzdaly dokonce více vyplněných lístků.

 

Ovšem největší poklonu zasluhuje žákyně 2. A Beata Mudrová (6). Už se na ni těšíme v obecní knihovně, kam se zrovna nedávno přihlásila. Teď jen abychom pro takovou cílevědomou a vytrvalou čtenářku našli dostatečné množství dobrých knížek…

 

Čtenářské bingo

 

Více fotografií ve fotogalerii.


Ing. Kateřina Proske, Mgr. Pavla Mudrová 

 
 
 

kalendar 

Srpen 2018
PoÚtStČtSoNe
  12345
6789101112
1314151617
18
19
20212223242526
2728293031