Výsledky čtenářského binga jsou tady!

Letošní velká čtenářská soutěž nezastihla naše řady nepřipravené. Poté, co se malí čtenáři pochlubili prázdninovou četbou, vydali se na poněkud náročnější čtenářský výlet. Projít a poctivě přečíst jednu z mnoha nabízených řad čtenářského binga, to věru nebylo nic pro slabší povahy.

S potěšením jsme pozorovaly, jak některým dětem nabídli radu a pomocnou ruku jejich učitelé. Jiné děti o pomoc nežádaly a samy se pustily do čtení. A došlo i k situaci, kterou jsme ani náhodou nepředpokládaly: hned tři čtenářky odevzdaly více než jeden vyplněný lístek binga!

Gratulujeme všem úspěšným čtenářům. Velká pochvala patří žákům třídy 3. A v čele s paní učitelkou Hundákovou. Karolína Procházková (2) a Zuzana Burďáková (4), obě šikulky z 2. A, odevzdaly dokonce více vyplněných lístků.

Ovšem největší poklonu zasluhuje žákyně 2. A Beata Mudrová (6). Už se na ni těšíme v obecní knihovně, kam se zrovna nedávno přihlásila. Teď jen abychom pro takovou cílevědomou a vytrvalou čtenářku našli dostatečné množství dobrých knížek…

Čtenářské bingo

Více fotografií ve fotogalerii.

Ing. Kateřina Proske, Mgr. Pavla Mudrová

Říjen 2018