Logotyp Základní škola Česká Ves
Základní škola Česká Ves
 

Lyžařský výcvikový kurz - Ostružná 2018

Jako každý rok, vyráží 7. ročníky na pobytový lyžařský kurz. Letošním hostitelem této velkolepé akce byl Jonas Park Ostružná. Termín byl směřován na první polovinu března, ihned po jarních prázdninách. Letošní zima se od ledna tvářila velkolepě, sněhu bylo na horách požehnaně a mrzlo jako když praštilo. Co sedmák a učitelé na lyžáku však nechtěli, přišlo poměrně výrazné oteplení a sníh těsně před kurzem dostal výrazně zabrat. Podmínka na svahu se tedy v prvních dnech nejelvila zcela optimálně. Naštestí se nám od středy opět lehce ochladilo a v závěrečný den se i kopce zahalily do bílého sněhového hávu. 

 

Kurz nebyl pouze nabitý intenzivní výukou lyžování a snowboardingu, ale také hrami, kterými jsme si vyplňovali zejména odpolední a večerní čas. Nové vtipy, si někteří budeme pamatovat ještě dlouho. Zjistili jsme taktiku v hrách Double a Bang, stmelili jsme kolektiv a také si na závěr pořádně maškarádně zapařili. 

 

Prostředí areálu, který se nachází v sevřeném horském údolíčku je úžasné. Kuchyně je ryze domácí a přítup jak majitelů, personálu v kuchyni tak i u vleků byl nad míru vstřícný. 

 

Tímto velmi děkujeme celému týmu Jonasparku pod vedením paní Jonášové.

 

Jsme rádi, že jste si to užili, nikomu se nic vážného nestalo a doufáme, že své lyžařské umění budete i nadále v dalších sezónách rozvíjet. 

 

    Váš tým instruktorů :-)

 

 

Více foto v galerii.

 


Mgr. Jan Baďura 

 
 
 

kalendar 

Říjen 2018
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15
161718192021
22232425262728
293031