Školní kolo soutěže ZVONEČEK

Jídelna v naší základní škole se začala plnit po velké přestávce dětmi a učiteli, aby si společně poslechli adepty, kteří se utkají v boji o postup do okresního kola ve zpěvu lidových písní.

Klání se zúčastnilo 38 žáků ze všech tříd 1. stupně a o skvělé výkony zde opravdu nebyla nouze. Zejména v první kategorii nebyla porota dlouho schopná vybrat postupující děti, protože jejich výkony byly velmi vyrovnané a na vysoké pěvecké úrovni.

Postupujícím dětem přejeme hodně štěstí a spoustu vděčných posluchačů v okresním kole, které se uskuteční dne 17. dubna v jesenické Kapli.

Postupujícími jsou:

1. kategorie:

1. místo  2. místo  3. místo

Beáta Mudrová (2. A)

Karolína Procházková (2. A)

Alena Svobodová (2. A)

Helena Čonková (3. B)

2. kategorie:

1. místo  2. místo  3. místo

Teodor Žalud (5.)

Matyáš Michálek (5.)

Kateřina Procházková (5.)