Parlament na Obecním úřadě

Jako každý předchozí rok jsme se i letos šli podívat na Obecní úřad v České Vsi.  Mnozí z vás se asi divíte, proč ho pořád navštěvujeme, když se tam nic moc nemění.  Opověď je jednoduchá, rádi jsme kreativní a s pomocí našich tříd vymýšlíme otázky na pana starostu. Většina se týká chodu obce, různých rekonstrukcí, plánovaných akcí a za tu dobu, co jsem ve Školním parlamentu se letos objevily poprvé i osobní otázky od zástupců 4. třídy. Například: „Jaké máte koníčky a máte na ně vůbec čas?“   Pan starosta nám odpovídal na všechny otázky, a dokonce nám vysvětloval i jak se kupují pozemky, na kterých se má něco stavět, jak moc lidí a organizací se musí podílet na přestavbě bazénu i obecní rozpočet.

A proto  bych chtěla poděkovat jménem Školního parlamentu panu starostovi za to, že si nás udělal čas a že s námi spolupracuje.

Děkujeme.

Školní parlament