Logotyp Základní škola Česká Ves
Základní škola Česká Ves
 

Výlet na Čertovy kameny

  14. září se vydala školní družina a školní klub na první výlet v tomto školním roce, na Čertovy kameny. Za krásného počasí jsme vyšli od školy a modrá turistická značka nás zavedla ke studánce. Zde ...

více


Veselé tančení ŠD

  Tanec je pohybová společenská aktivita, kterou provozují nejen děti, ale i dospělí a senioři. Tanec může navodit lepší náladu, a to za doprovodu hudby. Dne 9.05.2017 se žáci ŠD (22 dívek a 17 kluků) ...

více


Spaní ve školní družině

  V pátek 17.3. přišly děti do školy natěšené s karimatkami, spacáky a velkými taškami, ve kterých měly masky na večerní karneval. Po večeři jsme se všichni oblékli, namalovali, vzali si nezbytné dopl ...

více


Den otevřených dveří - kytarový soubor

  ...

více


Vánočně tvoříme v naší družině

  ...

více


Náš kytarový soubor

  ...

více


Trosečníci ve školní jídelně

  V pátek 23.10. se uskutečnilo letošní první spaní ve škole - netroufám si ani odhadnout, kolik se jich ještě letos uskuteční, ale školní klub tuhle "šňůru" zahajoval. A protože paní vychovatelka Jan ...

více


Podzimní tvoření ŠD 1 a ŠD 3

  Podzim je tady a příroda nám nabízí plno materiálů k tvoření (kaštany, listí, kůru, šišky, žaludy …). Pak už je to jen na fantazii dětí a jejich šikovných rukou.   Výrobky lze shlédnout i na chodbě ...

více


Kytarový koncert v OTEVŘENÉ ŠKOLE

...

více


Lidová strunéčka

    ...

více


Vánoce s kytarou aneb hrajeme a zpíváme na dílničkách

  Vánoce s kytarou   ...

více


Školní klub a klub Mensa ČR

Veškeré informace o dění a počínání si našich dětí v tomto projektu naleznete zde.   http://deti.mensa.cz/index.php?pg=spolupracujici-skoly&cid=104 ...

více


Jak jsme my nejmenší pracovali v keramice

  ...

více


Vzpomínka na celodenní výlet obou školních družin

  ...

více


Střípky z naší loňské družinky

  Na těchto stránkách jsou momentky z našeho společně prožitého volného času, klikněte zde   ...

více


1 2 3 >  Poslední

 

 
 
 

kalendar 

Prosinec 2018
PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
101112131415
16
17181920212223
24252627282930
31