Logotyp Základní škola Česká Ves
Základní škola Česká Ves
 

Spaní ve školní družině

 

V pátek 17.3. přišly děti do školy natěšené s karimatkami, spacáky a velkými taškami, ve kterých měly masky na večerní karneval. Po večeři jsme se všichni oblékli, namalovali, vzali si nezbytné doplňky k jednotlivým maskám a přesunuli se do jídelny. Tam jsme si užili večer plný tance a soutěží v krásných maskách. Pro odvážné jsme připravili procházku noční školou. Bez baterek, bez svíček, vedly nás jen oči. Unavení jsme v družinách ulehli ke spánku a spali až do rána. Po vydatné snídani a úklidu si rodiče přišli pro své děti. Děti odcházely domů plné zážitků a s úsměvem.

 

Poděkování patří všem rodičům za výborné jídlo, které dětem připravili. Také paní učitelce Horákové a Jáskové, které se zhostily přípravy večeře a snídaně v provizorní jídelně třídy 3. B. Dále Lei Diasové, Petře Rosypalové a Maxi Ringovi z 8. A, kteří připravili hudbu a soutěže pro naše děti. A hlavně paní vychovatelce Franklové, Šimonové a Vedrové, které celou akci pro děti připravily.

 

Spaní v ŠD

Spaní v ŠD

Spaní v ŠD

Spaní v ŠD

 

Více fotografií ve fotogalerii.


Školní družina

 

 
 
 

kalendar 

Prosinec 2018
PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
1718
19
20212223
24252627282930
31