Logotyp Základní škola Česká Ves
Základní škola Česká Ves
 

Školní poradenské pracoviště

 

Školní poradenské pracoviště poskytuje bezplatné poradenské a konzultační služby žákům, jejich zákonným zástupcům a pedagogům. K hlavním cílům ŠPP patří iniciace aktivit vedoucích k vylepšení sociálního klimatu školy - posílení pozitivních vztahů mezi všemi subjekty školy, rozšíření oblastí primární prevence a zkvalitnění péče o děti se speciálními vzdělávacími potřebami.

K hlavním cílům ŠPP patří iniciace aktivit vedoucích k vylepšení sociálního klimatu školy - posílení pozitivních vztahů mezi všemi subjekty školy, rozšíření oblastí primární prevence a zkvalitnění péče o děti se speciálními vzdělávacími potřebami.

Více zde: http://www.zslednice.cz/skolni-poradenske-pracoviste/
K hlavním cílům ŠPP patří iniciace aktivit vedoucích k vylepšení sociálního klimatu školy - posílení pozitivních vztahů mezi všemi subjekty školy, rozšíření oblastí primární prevence a zkvalitnění péče o děti se speciálními vzdělávacími potřebami.

Více zde: http://www.zslednice.cz/skolni-poradenske-pracoviste/
K hlavním cílům ŠPP patří iniciace aktivit vedoucích k vylepšení sociálního klimatu školy - posílení pozitivních vztahů mezi všemi subjekty školy, rozšíření oblastí primární prevence a zkvalitnění péče o děti se speciálními vzdělávacími potřebami.

Více zde: http://www.zslednice.cz/skolni-poradenske-pracoviste/
K hlavním cílům ŠPP patří iniciace aktivit vedoucích k vylepšení sociálního klimatu školy - posílení pozitivních vztahů mezi všemi subjekty školy, rozšíření oblastí primární prevence a zkvalitnění péče o děti se speciálními vzdělávacími potřebami.

Více zde: http://www.zslednice.cz/skolni-poradenske-pracoviste/

 

Poradenské služby na naší škole jsou zajišťovány:

výchovným poradcem – Mgr. T. Šašvatová

metodikem prevence – Mgr. L. Steigerová

školním psychologem – Mgr. M. Novotná, Mgr. H. Bley

 

Program pracoviště:

- poskytování podpůrných opatření pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami

- sledování a vyhodnocování účinnosti zvolených podpůrných opatření

- prevenci školní neúspěšnosti

- kariérové poradenství

- podporu vzdělávání a sociálního začleňování žáků

- podporu vzdělávání žáků nadaných a mimořádně nadaných

- průběžnou a dlouhodobou péči o žáky s výchovnými či vzdělávacími obtížemi

- intervenci při aktuálních problémech u jednotlivých žáků a třídních kolektivů,

- předcházení všem formám rizikového chování

- spolupráci a komunikaci mezi školou a zákonnými zástupci

 

Každý z poradenských pracovníků školy má pevně stanoveny konzultační hodiny pro žáky, učitele a rodiče ve vyhrazených prostorách školy.

 

Konzultační hodiny:

výchovný poradce – Mgr. T. Šašvatová (sasvatova@zsceskaves.cz, tel.: 584 428 170)

Konzultační hodiny: čtvrtek 14:15 – 16:00

 

metodik prevence – Mgr. L. Steigerová (steigerova@zsceskaves.cz, tel.: 732 653 333)

Konzultační hodiny: středa 14:00 – 15:30

 

školní psycholog – Mgr. H. Bley (bley.helmut@gmail.com, tel.: 739 375 003)

Konzultační hodiny: každé poslední pondělí v měsíci 14:00 – 16:00

 

Denní doba poskytování poradenské služby se řídí charakterem této služby a potřebami žáků, rodičů a učitelů. Mimo konzultační hodiny můžete použít uvedené kontaktní údaje.


 

 
 
 

kalendar 

Prosinec 2018
PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
101112131415
16
17181920212223
24252627282930
31