Logotyp Základní škola Česká Ves
Základní škola Česká Ves
 

Okresní kolo atletických závodů 1. stupně

  Karolína Poulíková V. A   2. místo v jednotlivcích         Karolína Poulíková V. A, Jana Kolková V. A, Sára Kolbová V. B   3. místo v družstvech   ...

více


Krajské kolo dopravní soutěže mladých cyklistů

  Tomáš Hazucha V. A, Adam Juráš VIII. třída, Nikola Točoňová VIII. třída, Hana Kubalová VIII. třída   5. místo   ...

více


Krajské kolo atletické soutěže O pohár rozhlasu

  Filip Jati VII. A, Tomáš Lukeš VII. A, Josef Hanulík VII. B, Milan Juris VII. B, Jakub Gáborik VI. třída, Petr Nedavaška VII. A, Pavel Furiš VII. A, Jan Schildner VII. B, Martin Janíček VI. třída   ...

více


Okresní kolo atletické soutěže O pohár rozhlasu

  Filip Jati VII. A, Tomáš Lukeš VII. A, Josef Hanulík VII. B, Milan Juris VII. B, Jakub Gáborik VI. třída, Petr Nedavaška VII. A, Pavel Furiš VII. A, Jan Schildner VII. B, Martin Janíček VI. třída   ...

více


Krajské kolo přírodovědné soutěže

  Zelená stezka - Zlatý list   Adéla Havelková, Matěj Svoboda, Evelína Pospíšilová, Petr Chytil, Michaela Pruchnická, Beata Kargerová VI. třída   11. místo   ...

více


Okresní kolo Mc Donald CUP

  Petr Buček I. A, Filip Krejčí II. A, Vojtěch Zbranek II. B, Štěpán Dlouhý I. B, Ondřej Dlouhý I. B, Jan Bouchal II. A, Robert Jeřábek II. A, Ivo Grešák III. třída, Aleš Dostál III. třída, Lukáš Dost ...

více


Okresní kolo dopravní soutěže mladých cyklistů

  Mladší kategorie   Milan Zadovei IV. třída, Tomáš Hazucha V. A, Sabina Trnková V. A, Martina Vondálová V. B   3. místo           Starší kategorie   Tomáš Lukeš VII. A, Adam Juráš VIII. třída, Nikola ...

více


Okresní kolo přírodovědné soutěže

  Zelená stezka - Zlatý list   Adéla Havelková, Matěj Svoboda, Evelína Pospíšilová, Petr Chytil, Michaela Pruchnická, Beata Kargerová VI. třída   1. místo     ...

více


Mezinárodní výtvarná soutěž - Životodárná voda

  Michaela Pruchnická VI. třída   84. místo       ...

více


Okresní kolo pěvecké soutěže - Zvoneček 2011

Markéta Komínková IV. třída   1. místo       Ingrid Rakášová V. B   3. místo     Beáta Kargerová VI. třída   1. místo                ...

více


Mistrovství ČR v šachu - mladší žáci

  Aleš Dostál III. třída Lukáš Dostál III. třída Radek Políšenský IV. třída Tomáš Škarpa III. třída (mistr ČR na 4. šachovnici)   20. místo       ...

více


Okresní kolo matematické olympiády

  Zdeněk Baďura VII. A   3. - 5. místo   ...

více


Mistrovství ČR v šachu - starší žáci

  Petr Chytil VI. třída Dominik Svoboda VII. B Lukáš Kekely IX. třída Patrik Gnida IX. třída   21. místo      ...

více


Plavecký memoriál Pavla Kalouse

  Zdeněk Baďura VII. A   3. místo   ...

více


Okresní kolo matematické soutěže KLOKAN

  Vojtěch Podolský V. B   2. místo   ...

více


1 2 > 

 

 
 
 

kalendar 

Říjen 2017
PoÚtStČtSoNe
      1
358
10111415
17
2122
232426272829
3031