Logotyp Základní škola Česká Ves
Základní škola Česká Ves
 

Okresní kolo BESIP pro 6. ročník

  Karel Ščudla VI. A   3.místo   ...

více


Atletický víceboj žactva 1. stupně

  Nicole Fleglová V. třída   2. místo       Milan Zadovei V. třída   2. místo   ...

více


Krajské kolo Poháru Rozhlasu

  Starší žáci   Dominik Svoboda, Dominik Trnka, Milan Juris, Josef Hanulík, Tomáš Lukeš, Jakub Michálek, Pavel Furiš, Martin Pospíšil, Jan Schildner, Petr Nedavaška, Dominik Berčák       Mladší žákyně ...

více


Okresní kolo Poháru Rozhlasu

  Mladší žákyně   Zuzana Řezníčková, běh na 60 metrů - 1. místo Kristýna Svobodová, hod kriketovým míčkem - 3. místo Sára Kolbová, skok daleký - 3. místo Zuzana Řezníčková, štafeta - 2. místo Kateřina ...

více


Krajské kolo dopravní soutěže mladých cyklistů

  Adéla Kubalová, Natálie Mudrová, Jiří Kubala, Aleš Dostál IV. třída   3. místo     Hana Kubalová, Aneta Macková, Dominik Trnka IX. třída   Tomáš Lukeš VIII. A   4. místo   ...

více


Fotbalový turnaj Mc Donald's CUP

  Štěpán Dlouhý, Ondřej Dlouhý, Michal Švec, Jan Vajda, Petr Buček, Matěj Dostál II. třída   Jan Bouchal, Filip Krejčí, Maxim Ring III. A   Vojtěch Zbranek III. B 3. místo   ...

více


Jesenická florbalová liga - mladší žáci

  Jakub Gaborik, Adéla Mondeková, Adam Gnida, Filip Procházka, Matěj Svoboda, Adam Grygar, Jiří Slámka, Martin Janíček, Michal Grešák, Tomáš Volčík VII. třída   Jakub Konečný VI. B   2. místo   ...

více


Pythagoriáda

  Kristýna Walterová V. třída   2. místo   ...

více


Mikulovický Škrpál

  Adéla Mondeková   VII. třída         Nikola Květáková   VIII. A   ...

více


Zvoneček 2012

  Aneta Podaná IV. třída 1. místo Jana Ignačáková IV. třída 1. místo     Nela Caová VI. A   2. místo       Petr Čižinský VII. třída   2. místo       Markéta Komínková V. třída   3. místo   ...

více


Okresní kolo dopravní soutěže mladých cyklistů

  Natálie Mudrová, Adéla Kubalová, Jiří Kubala, Aleš Dostál IV. třída   1. místo       Hana Kubalová, Aneta Macková, Dominik Trnka IX. třída Tomáš Lukeš VIII. A   1. místo   ...

více


Zelená stezka - Zlatý list

  Adéla Havelková, Evelína Pospíšilová, Matěj Svoboda, Tomáš Svoboda, Michaela Pruchnická, Beáta Kargerová VII. třída   2. místo       Nikola Točoňová, Kristýna Točoňová, Aneta Macková, Hana Kubalová ...

více


Formela CUP

  Tomáš Škarpa, Aleš Dostál, Lukáš Dostál, Pavel Jedlička, Ivo Grešák IV. třída   Milan Zadovei, Tomáš Králík, Marek Furik, Radek Políšenský, Michal Hradil V. třída   3. místo   ...

více


Okresní kolo matematické soutěže KLOKAN

  Markéta Políšenská III. A   1. místo     Tomáš Škarpa IV. třída   2. místo   ...

více


Celostátní přebor škol v šachu

  Aleš Dostál, Lukáš Dostál, Ivo Grešák, Pavel Jedlička, Tomáš Škarpa IV. třída   18. místo   ...

více


1 2 > 

 

 
 
 

kalendar 

Říjen 2017
PoÚtStČtSoNe
      1
358
10111415
17
2122
232426272829
3031