Logotyp Základní škola Česká Ves
Základní škola Česká Ves
 

Vzdělávání žáků 6. ročníku v dopravní výchově

  Michaela Šitinová VI. třída   2. místo   ...

více


Okresní kolo matematické Pythagoriády

  Tomáš Škarpa V. třída   1. místo       Radek Políšenský VI. třída   1. místo ...

více


Mikulovický škrpál - divadelní přehlídka

  Nela Caová VII. A   Kateřina Biličková VII. B   Kristýna Hromjáková, Kristýna Šebestová, Petr Čižinský, Tomáš Svoboda, Adéla Mondeková VIII. třída   Lucie Kuncová, Nikola Květáková IX. A 1. místo ...

více


Krajské kolo dopravní soutěže mladých cyklistů

  Natálie Mudrová, Adéla Kubalová, Jiří Kubala, Aleš Dostál V. třída   5. místo     Beáta Kargerová VIII. třída, Kateřina Dostálová VIII. třída, Tomáš Hazucha VII. A, Tomáš Lukeš IX. A   5. místo ...

více


MC Donalds CUP - krajské finále

  Jan Vajda, Ondřej Dlouhý, Štěpán Dlouhý, Matěj Dostál, Adam Tyl, Petr Buček, Michal Švec, Tomáš Kolek III. třída   5. místo ...

více


Krajské kolo Poháru Rozhlasu

  Starší žákyně   Lucie Janasová VII. A, Zuzana Řezníčková VIII. třída, Adéla Mondeková VIII. třída, Lucie Kuncová IX. A, Marie Němcová IX. B, Blanka Mikesková IX. B, Tereza Koláčková IX. B, Tereza Ch ...

více


Okresní kolo dopravní soutěže mladých cyklistů

  Adéla Kubalová, Natálie Mudrová, Jiří Kubala, Aleš Dostál V. třída   1. místo       Kateřina Dostálová VIII. třída, Beáta Kargerová VIII. třída, Tomáš Hazucha VII. A, Tomáš Lukeš IX. A   1. místo ...

více


Odznak všestrannosti olympijských vítězů

  Tereza Chromíková IX. B   2. místo ...

více


Krajské kolo soutěže Zelená stezka - Zlatý list

  Radek Políšenský, Štěpán Rajský, Jan Kouřil, Gabriela Bedečová, Petra Žáková, Nicole Fleglová VI. třída účast ...

více


MC Donalds CUP

  Jan Vajda, Ondřej Dlouhý, Štěpán Dlouhý, Matěj Dostál, Adam Tyl, Petr Buček, Michal Švec, Tomáš Kolek III. třída   1. místo       Maxim Ring, Filip Krejčí, Jan Bouchal, Maxmilián Tóth IV. A Vojtěch ...

více


Okresní kolo Poháru Rozhlasu

  Mladší žákyně   Lucie Janasová, skok vysoký - 2. místo Jana Kolková, hod kriketovým míčkem - 3. místo     Mladší žáci   Vojtěch Podolský, běh 60 m - 3. místo Tomáš Rupa, běh 60 m - 3. místo Tomáš Ha ...

více


Hubertův pohár

  Adéla Mondeková VIII. třída   1. místo ...

více


Okresní kolo soutěže Zelená stezka - Zlatý list

  Radek Políšenský, Gabriela Bedečová, Nicole Fleglová, Štěpán Rajský, Petra Žáková, Jan Kouřil VI. třída   1. místo ...

více


Jesenická liga ve florbalu - starší žákyně

  Tereza Janíková VII. B Jana Kolková VII. A Kateřina Dostálová, Beáta Kargerová, Adéla Mondeková, Michaela Pruchnická, Zuzana Řezníčková, Petra Ausbergerová VIII. třída Lucie Kuncová IX. A   1. místo ...

více


Jesenická liga ve florbalu - starší žáci

  Filip Procházka, Adam Gnida, Jiří Slámka, Martin Janíček, Jakub Gaborik, Matěj Svoboda, Adam Grygar, Michal Grešák VIII. třída Tomáš Lukeš IX. A Jan Schildner IX. B   3. místo ...

více


1 2 3 > 

 

 
 
 

kalendar 

Prosinec 2017
PoÚtStČtSoNe
    123
45678910
1112
13
14151617
18192021222324
25262728293031