Logotyp Základní škola Česká Ves
Základní škola Česká Ves
 

Krajské kolo matematické olympiády

  Zdeněk Baďura IX. A   úspěšný řešitel ...

více


ZVONEČEK 2013

  Julie Závorová III. třída   2. místo   Dominika Szkipalová IV. B   2. místo   Aneta Podaná V. třída   1. místo   Gabriela Leskovjanová IV. B   3. místo   Nela Caová VII. A   1. místo     Daniel ...

více


Jesenická liga ve florbalu - mladší žáci

  Tomáš Králík, Marek Furik, Radek Políšenský, Jan Kouřil, Michal Hradil VI. třída Marek Tannhäuser VII. A Jakub Konečný, Tomáš Rupa, Kamil Pessel VII. B 1. místo ...

více


Okresní kolo matematické soutěže KLOKAN

  Tomáš Škarpa V. třída   1. místo   Nela Caová VII. B   1. místo   Vojtěch Podolský VII. B   2. místo ...

více


Celostátní přebor škol v šachu - kategorie starších žáků

  Petr Chytil VIII. třída, Dominik Svoboda IX. B Tomáš Škarpa, Aleš Dostál V. třída   22. místo ...

více


Okresní florbalový turnaj pro 1. stupeň

  Jan Bouchal, Markéta Políšenská IV. A   František Janík, Vojtěch Zbranek IV. B   Lukáš Dostál, Ivo Grešák, Pavel Jedlička V. třída   3. místo ...

více


Celostátní přebor škol v šachu - kategorie mladších žáků

  Ivo Grešák, Pavel Jedlička, Lukáš Dostál V. třída   Lukáš Havlíček II. třída   21. místo ...

více


Přírodovědná korespondenční soutěž

  "Stromy a jejich plody"   Jiří Kubala, Tomáš Škarpa, Adéla Kubalová V. třída   1. místo   "Co dělají lesníci v zimě"   Jiří Kubala, Kryštof Žerníček, Adéla Kubalová V. třída Barbora Semelová, Dom ...

více


Okresní kolo olympiády v anglickém jazyce

  Vojtěch Podolský VII. B   3. místo     Lucie Kuncová IX. A   3. místo ...

více


Krajský přebor škol v šachu

  Ivo Grešák, Pavel Jedlička, Lukáš Dostál V. třída   Lukáš Havlíček II. třída   1. místo     Petr Chytil VIII. třída, Dominik Svoboda IX. B, Tomáš Škarpa V. třída, Aleš Dostál V. třída   1. místo ...

více


Okresní kolo matematické olympiády

  Lukáš Dostál V. třída   2. - 3. místo     Tomáš Škarpa V. třída   2. - 3. místo     Zdeněk Baďura IX. A   1. - 4. místo ...

více


Orion florbal Cup - starší žákyně

  Jana Kolková VII. A Adéla Mondeková, Zuzana Řezníčková, Kateřina Dostálová, Kristýna Svobodová, Petra Ausbergerová, Michaela Pruchnická VIII. třída Lucie Kuncová, Lucie Szathmáryová IX. A   2. m ...

více


Orion florbal Cup - starší žáci

  Tomáš Králík VI. třída Filip Procházka, Adam Grygar, Jiří Slámka, Martin Janíček VIII. třída Tomáš Lukeš, Jakub Michálek IX. A Jan Schildner IX. B 3. místo   ...

více


Vánoční laťka

  Petra Lešáková VII. A   2. místo   Petr Nedavaška IX. A   2. místo   Pavel Furiš IX. A   3. místo ...

více


Okresní přebor škol v šachu

  Tomáš Škarpa, Ivo Grešák, Lukáš Dostál, Pavel Jedlička V. třída   1.místo     Petr Chytil VIII. třída, Dominik Svoboda IX. B, Aleš Dostál V. třída, Radek Políšenský VI. třída   1. místo   ...

více


 < 12 3 > 

 

 
 
 

kalendar 

Duben 2018
PoÚtStČtSoNe
      1
2345678
9101112131415
16171819
20
2122
23242526272829
30