Logotyp Základní škola Česká Ves
Základní škola Česká Ves
 

Mc Donald's CUP

  Jan Vajda, Petr Buček, Tomáš Kolek, Michal Švec, Adam Tyl, Matěj Dostál, Ondřej Dlouhý, Štěpán Dlouhý IV. ročník Jan Bouchal, Maxim Ring, Maxmilián Tóth V. A Jan Petřkovský, Matěj Najvárek, Vojtěch ...

více


Odznak všestrannosti olympijských vítězů

  Adam Chmelař VI. A, Andrea Glacová VI. B, Karolína Juránková VI. B, Jiří Kubala VI. B, Gabriela Bedečová VII. třída, Jakub Litvík VII. třída, Stanislava Švajková VIII. A   3. místo   Gabriela Bedeč ...

více


Jesenická liga FLORBAL

  Jana Kolková VIII. A Sára Kolbová, Anna Jedličková, Tereza Janíková VIII. B Kateřina Dostálová, Beáta Kargerová, Adéla Mondeková, Michaela Pruchnická, Zuzana Řezníčková, Kristýna Svobodová, Petra Au ...

více


Přírodovědná korespondenční soutěž - druhé kolo

  Veronika Kočí, Petra Popelková, Jana Černěnková IV. třída Barbora Semelová V. B   1. místo   Michaela Krystýnová, Klára Kuncová, Karolína Svobodová, Simona Řezníčková, Sabina Gottsteinová, Aneta K ...

více


Okresní kolo pěvecké soutěže Zvoneček

  Nela Caová VIII. A   1. místo   Ilona Klouparová VI. A   2. místo   Matyáš Michálek I. třída   3. místo   Julie Závorová IV. třída   3. místo   Markéta Komínková VII. třída   3. místo   Štěpán ...

více


Okresní kolo Pythagoriády

  Heřman Dorničák VI. B   3. místo ...

více


Krajské kolo Biologické olympiády

  Štěpán Rajský VII. třída   14. místo ...

více


Matematická soutěž žáků IV. tříd

  Marie Špangerová IV. třída   2. místo ...

více


Zlatý list 2014

  Petra Žáková, Libuše Jatiová, Radek Políšenský VII. třída   Kateřina Biličková VIII. B, Lenka Harvánková VIII. A, Štěpán Rajský VII. třída   1. místo ...

více


Expedice Karakoram

  Karolína Juránková, Jiří Kubala VI. B Gabriela Bedečová, Alexandr Včulek, Milan Zadovei VII. třída Jakub Konečný VIII. B   účast v krajském kole ...

více


Okresní kolo Literární soutěže IV. tříd

  Markéta Žídková, Gabriela Čermáková, Jana Bílková, Marie Špangerová IV. třída   1. místo   Daniel Koprna, Alex Vaculík, Radim Senohrábek, Jan Vajda IV. třída   2. místo ...

více


Florbalový turnaj pro žáky 1. stupně

  Maxim Ring, Jan Bouchal, Markéta Políšenská V. A Vojtěch Zbranek, Jan Petřkovský, Ondřej Vršan V. B   3. místo ...

více


Krajské kolo Olympiády v českém jazyce

  Nela Caová VIII. A   účast ...

více


Okresní kolo Matematické olympiády

  Petra Žáková VII. třída   2. místo ...

více


Fotbalový turnaj - Formela CUP

  Jan Vajda, Michal Švec, Petr Buček, Ondřej Dlouhý IV. třída Maxim Ring, Jan Bouchal V. A Ondřej Vršan, Vojtěch Zbranek, Jan Petřkovský V. B   2. místo ...

více


1 2 3 > 

 

 
 
 

kalendar 

Říjen 2017
PoÚtStČtSoNe
      1
358
10111415
17
2122
232426272829
3031