Logotyp Základní škola Česká Ves
Základní škola Česká Ves
 

Pohár rozhlasu 2015 - SOUTĚŽ DRUŽSTEV

Atletická klasika 2. stupně - POHÁR ROZHLASU      Školu reprezentovali: Florián Felbaba, Miroslva Badi, Adam Chmelař, Vojtěch Říha, Jan Bouchal, Ondřej Vršan, Filkip Krejčí, František Nedavaška, Pave ...

více


Přírodovědná korespondenční soutěž

Výsledky našich žákyň v korespondenční přírodovědné soutěži naznačují dvě věci - 1, Děvčata umí o přírodě a 2, velmi rády korespondují.      1. místo - Veronika Černěnková, Simona Řezníčková, Iveta R ...

více


Atletika 1. stupně

Tento týden v pondělí se na naší domácí půdě uskutečnil atletický mítink pro žáky 1. stupně základních škol. Poradili jsme si s nabitou konkurencí. Posuďte sami!   V jednotlivcích:          Viktor Če ...

více


Dopravní soutěž mladých cyklistů - KK

Dne 28. 5. 2015 naši školu reprezentovali žáci na krasjkém kole dopravní soutěže. A byli úspěšní! Blahopřejeme!     V mladší kategorii uspěli: Čermáková Gabriela, Špangerová Marie, Švec Michal, Vajda ...

více


Jesenická Florbalová Liga - ml. žákyně

V dlouhodobé soutěži mladších žákyň ve florbale naše děvčata obsadila celkové 3. místo.     Do kádru patří:   Juránková Radana - 6.B Macíková Adéla - 6.B Krystýnová Marcela - 7.A Leskovjanová Gabriel ...

více


Zlatý list 2015

V přírodovědné soutěži Zlatý list 2015 se naši žáci umístili na děleném 1. - 2. místě a vybojovali tedy postup na krajské kolo.     O úspěch v okresním koel se postarali:   Žáková Petra - 8. třída Ja ...

více


Dopravní soutěž mladých cyklistů - OK

20. 5. 2015 v okresním kole DSMC vyhrávají žáci naší školy v mladší i ve starší kategorii. Zajistili si tímto postup na krajské kolo.        V dopravní soutěži nás reprezentovali tito žáci:   Mladší k ...

více


Pohár rozhlasu 2015 - OK

Na atletické klasice základních škol uspěli tito žáci:      Gabriela Bedečová - 8. třída - 2. místo     Tomáš Hazucha - 9. A - 1. místo     Adéla Macíková - 6. A - 2. místo     Adéla Mičáková - 7. ...

více


Odznak Všestrannosti Olympijských vítězů

Na v současné době nejvšetsrannější sportovní události reprezentovalo naši školu 24 žáků. Na pódiových umístěních v okresním kole se umístili tito:      Karolína Juránková - 7. B - 3. místo     Andr ...

více


Pythagoriáda 2015

Mezi úspěšné řešitele matematické Pythagoriády se dostali hned dva naši žáci   Radek Políšenský - 8. třída     Jakub Španger - 7. A Blahopřejeme!!! ...

více


Literární soutěž

    Účast na literární soutěži také patří mezi úspěchy našich žáků!       ...

více


Zvoneček 2015

Jak jsme dopadli na pěvecké soutěži se můžete podívat i na konkrétní diplomy.            ...

více


Matematická olympiáda - okresní kolo

Úspěchy našich žáků v matematické olympiádě 2015   Radek Polišenský - VIII. Petra Žáková - VIII.   Michal Hradil - VIII. ...

více


Formela Cup

Historicky úspěšný týden v podání našich tělocvikářů, kteří velmi kvalitně připravili žáky naší školy, podtrhává diplom z fotbalového turnaje žáků 4. a 5. tříd.  ...

více


JL - florbal - st. žáci

Celkové hodnocení Jesenické Florbalové Ligy opanovali naši chlapci a děvče a zaslouženě se stali mistry JFL.    Naši školu reprezentovali:    Janíková Tereza 9.B Furik Marek 8.třída Králík Tom ...

více


1 2 > 

 

 
 
 

kalendar 

Prosinec 2018
PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
1718
19
20212223
24252627282930
31