Logotyp Základní škola Česká Ves
Základní škola Česká Ves
 

OVOV – Odznak Všestrannosti Olympijských Vítězů - krajské kolo

  Viktor Černoch IV. třída účast   Karolína Juránková VIII. B účast   Andrea Glacová VIII.B účast   Jana Černěnková VI. B účast   Alexandr Steiger IV. třída účast ...

více


Jesenická florbalová liga - mladší žáci

  Jakub Šibrava, Jan Bouchal, Maxim Ring, Tomáš Kostka 7.A Daniel Seidl, Ondřej Vršan, František Janík 7.B   1. místo Petr Buček, Michal Švec, Jan Vajda, Richard Skřejpek, Adam Szücs 6.A Vojtěch Ryc ...

více


Okresní kolo Malé olympiády v anglickém jazyce

  Tomáš Jaroň, Vendula Beňová, Karolína Svobodová V. třída   2. místo Klára Kuncová, Tomáš Dombek, Adéla Baudisová V. třída   3. místo ...

více


Matematická Pythagoriáda - krajské kolo

  Tomáš Jaroň V. třída   1. místo     Jakub Španger VIII. B   účast ...

více


Okresní kolo v Atletickém čtyřboji - 1. stupeň

  Klára Kuncová V. třída   3. místo   ...

více


Matematický KLOKAN - celostátní kolo

  Tomáš Jaroň V. třída   1. místo ...

více


Okresní kolo v Atletickém čtyřboji - 2. stupeň

    Ondřej Vršan VII. B   1. místo   Alexandr Včulek IX. třída   1. místo   Družstvo mladších žáků   Szücs Adam VI. A Tyl Adam VI. B Bouchal Jan, Krejčí Filip VII. A Vršan Ondřej VII. B   3. mí ...

více


Krajské kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů - mladší žáci

  Michal Kubala, Klára Kuncová, Sabina Gottšteinová V. třída Jan Vajda VI. A   účast v krajském kole ...

více


Krajské kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů - starší žáci

  Michal Švec, Marie Špangerová VI. B Adéla Kubalová, Jiří Kubala VIII. B   účast v krajském kole ...

více


Atletický čtyřboj - okresní kolo

  Ondřej Vršan VII. B   1. místo ...

více


Zlatý list - krajské kolo

  Adéla Koždoňová, Adéla Bašičová, Sarah Kroupová VI. A David Urbánek, Marie Špangerová, Daniel Koprna VI. B   účast v krajském kole ...

více


Okresní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů - starší žáci

  Michal Švec, Marie Špangerová VI. B Adéla Kubalová, Jiří Kubala VIII. B   1. místo     Jakub Lašák VI. B Gabriela Čermáková VI. B Natálie Mudrová, Aleš Dostál VIII. B   2. místo ...

více


Okresní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů - mladší žáci

  Michal Kubala, Klára Kuncová, Sabina Gottšteinová V. třída Jan Vajda VI. A   1. místo   Lukáš Filípek, Adrien Stojčev, Karolína Anna Štětková, Nela Mudrová IV. třída   2. místo ...

více


OVOV – Odznak Všestrannosti Olympijských Vítězů - okresní kolo

  Viktor Černoch IV. třída 1. místo   Karolína Juránková VIII. B 2. místo   Andrea Glacová VIII.B 2. místo   Jana Černěnková VI. B 2. místo   Alexandr Steiger IV. třída 2. místo   Samuel Wadel III. t ...

více


Matematická Pythagoriáda - 8. ročník

  Jakub Španger VIII. A   1. místo ...

více


1 2 3 > 

 

 
 
 

kalendar 

Říjen 2017
PoÚtStČtSoNe
      1
358
10111415
17
2122
232426272829
3031