Logotyp Základní škola Česká Ves
Základní škola Česká Ves
 

Táhneme za jeden provaz 1. stupeň - okresní kolo

  Viktor Černoch, Jana Urbánková, Adrien Stojčev V. třída   3. místo ...

více


MC Donald´s Cup - okresní kolo

  Viktor Černoch, Marek Dvorník, Jakub Lašák, Jan Králík V. třída Samuel Wadel, Matyáš Michálek, Ondřej Bouchal IV. třída Marek Lašák, Oskar Černoch III. B 2. místo ...

více


OVOV - krajské kolo

  Viktor Černoch V. třída 2. místo Samuel Wadel IV. třída Viktor Černoch, Jan Podaný, Nela Mudrová V. třída Jana Distlerová, Adam Tyl VII. B Pavel Dostal VIII. A Andrea Glacová IX. B účast ...

více


Dopravní soutěž mladých cyklistů - okresní kolo

  Zdeněk Juhaňák IV. třída, Adrien Stojčev V. třída, Karolína Štětková V. třída, Michaela Stejskalová V. třída 1. místo   Jiří Kubala IX. B, Natálie Mudrová IX. B, Michal Švec VII. A, Adéla Kubalová ...

více


Fyzikální olympiáda - krajské kolo

  Jakub Španger IX. A úspěšný řešitel, 11. místo   Tomáš Jaroň VI. A úspěšný řešitel, 16. místo ...

více


Hubertův pohár - okresní kolo

  Adam Tyl VII. B   2. místo ...

více


Florbalová liga - okresní kolo

  Adéla Juránková, Libuše Havlíčková, Dominika Kytlicová VI. A Simona Řezníčková, Markéta Kratochvílová VI. B Adéla Bašičová VII. A Jana Černěnková, Nela Pesselová VII. B   2. místo     Jakub Gla ...

více


OVOV - okresní kolo

  Viktor Černoch V. třída Anna Drhová, Klára Kuncová, Michal Kubala VI. B Jana Distlerová, Jana Černěnková, Adam Tyl VII. B Pavel Dostal VIII. A   2. místo ...

více


Matematický KLOKAN - okresní kolo

    VI. A   Tomáš Jaroň   1. místo   VII. B   Daniel  Koprna   3. místo   IX. B   Natálie Mudrová   3. místo   ...

více


Pohár rozhlasu - okresní kolo

      VII. B   Jana Distlerová   1. místo   Skok vysoký   VII. A   Adam Szcücs   1. místo   Skok daleký   VII. A   Adam Szcücs   1. místo   Skok vysoký   IX. B   Fl ...

více


Zvoneček - okresní kolo

  Beáta Mudrová I. A   1. místo   Matyáš Michálek IV. třída   2. místo     Karolína Svobodová VI. A   3. místo Karolína Juránková VII. 3. místo Eliška Sucháncová VII. 3. místo   Denisa B ...

více


Dětská scéna - krajské kolo

  Samuel Wadel IV. třída   účast   Tobiáš Robotka III. A   účast ...

více


Matematická olympiáda 6.-8. ročník - okresní kolo

  Tomáš Jaroň VI. A   1. místo   Michal Švec VII.   3. místo ...

více


Matematická olympiáda - krajské kolo

  Jakub Španger IX. A   úspěšný řešitel   ...

více


Fyzikální olympiáda - okresní kolo

  Jakub Španger IX. A 1. místo Tomáš Jaroň VI. A 2. místo       ...

více


1 2 3 > 

 

 
 
 

kalendar 

Prosinec 2017
PoÚtStČtSoNe
    123
45678910
1112
13
14151617
18192021222324
25262728293031