Logotyp Základní škola Česká Ves
Základní škola Česká Ves
 

Formela CUP - fotbalový turnaj

  Marek Lašák, Oskar Černoch III. B Samuel Wadel, Matyáš Michálek, Ondřej Bouchal IV. třída Alexandr Steiger, Viktor Černoch, Marek Dvorník, Jakub Lašák, Jan Králík V. třída   1. místo   ...

více


Dětská scéna 2017 - okresní kolo

  Tobiáš Robotka III. A   Nejlepší vystoupení     Samuel Wadel IV. třída   Nejlepší vystoupení ...

více


Konverzační soutěž v AJ - okresní kolo

  Marie Špangerová VII. B   2. místo ...

více


SCIO - ocenění

  Jakub Španger IX. A   ...

více


Dějepisná olympiáda - okresní kolo

  Martin Spáčil VIII. B   3. místo ...

více


Matematická olympiáda - okresní kolo

  Jakub Španger IX. A   1. místo ...

více


Okresní přebor škol v šachu

  Tomáš Škarpa, Pavel Jedlička, Ivo Grešák, Aleš Dostál, Alex Vaculík 1. místo   Adrien Stojčev, Ondřej Čulák, Šimon Žerníček, Erik Skypala, Artur Vaculík 2. místo ...

více


Logická olymiáda - krajské kolo

  Heřman Dorničák IX. B   účast v krajském kole ...

více


Přírodovědná korespondenční soutěž - okresní kolo

  Helena Holčíková, Nikola Bundilová, Tereza Bouchalová, Kateřina Surá II. B   1. místo     Tadeáš Vidlák VI. B   1. místo ...

více


Florbal CUP mladší žákyně - okresní kolo

    ...

více


Florbal CUP starší žáci - okresní kolo

  Ivo Grešák, Tomáš Škarpa, Adam Chmelař IX. A   Pavel Jedlička, Michal Bubeník, Florián Felbaba IX. B    Jan Bouchal VIII. A   Ondřej Vršan VIII. B   3. místo   ...

více


Duhová písnička - okresní kolo

  Beáta Mudrová I. A   3. místo   Eliška Sucháncová VII. A   3. místo   Denisa Blašková VIII. B   1. místo ...

více


Okresní kolo v plavání

  Štěpán Kouřil III. A   1. místo     Anna Žaludová II. B   3. místo     Samuel Wadel IV. třída   1. místo     Adam Gatner VI. A   2. místo     Daniela Wadelová VII. A   1. místo     Sarah Kroupová VI ...

více


Přírodovědný KLOKAN - okresní kolo

  Tomáš Kostka VIII. A   1. místo     Jakub Španger IX. A   2. místo ...

více


Táhneme za jeden provaz - okresní kolo

  Radim Senohrábek VII. A Jana Černěnková VII. B Nela Pesselová VII. B 1. místo ...

více


 < 12 3 > 

 

 
 
 

kalendar 

Listopad 2017
PoÚtStČtSoNe
  45
67891012
1314171819
2122
23
242526
27282930