Logotyp Základní škola Česká Ves
Základní škola Česká Ves
 

Zvoneček - okresní kolo

  Beáta Mudrová II. A   2. místo   Odeta Málčiková V. třída   3. místo     Matyáš Michálek V. třída   3. místo ...

více


Olympiáda v Českém jazyce - krajské kolo

  Dominika Szkipalová IX. B   3. místo ...

více


Jesenická liga florbalu starší žáci - okresní kolo

   Michal Švec VIII. A  Vojtěch Rychlý, Ondřej Dlouhý, Matěj Krištofík VIII. B  Jan Bouchal, Pavel Dostal, Jan Kováč IX. A  Ondřej Vršan, František Janík, Dan Seidl IX. B   2. místo ...

více


Silový čtyřboj - okresní kolo

   Adam Tyl VIII. A  Pavel Dostal IX. A  Radek Horák IX. B 1. místo     Jana Distlerová, Jana Černěnová VIII. B  Johanka Vokalová IX. B 3. místo      Radek Horák IX. B 1. místo    Pavel Dostal I ...

více


Jesenická liga florbalu starší žákyně - okresní kolo

Adéla Koždoňová VIII. A Nela Pesselová, Jana Distlerová, Jana Černěnková VIII. B Gabriela Leskovjanová, Adéla Macíková, Nikola Macíková, Amálie Jati, Bára Semelová IX. B   2. místo ...

více


Konverzační soutěž v anglickém jazyce - okresní kolo

  Tomáš Jaroň VII. A   1. místo     Martin Resl IX. A   1. místo ...

více


Olympiáda v českém jazyce - okresní kolo

  Dominika Szkipalová IX. B   3. místo ...

více


Vánoční laťka - okresní kolo

  Aneta Karásková VII. A 1. místo     Adam Szücs VIII. A 2. místo ...

více


Duhová písnička - okresní kolo

  Tereza Blašková VI. A   1. místo   Helena Badiová II. B   1. místo     Odeta Malčíková V. tř.   2. místo     Beata Mudrová II. A   3. místo     Matyáš Michálek V. tř.   3. místo     Denisa Bla ...

více


Přebor škol v šachu - okresní kolo

  Damian Vyhnánek II. A Artur Vaculík III. B Šimon Žerníček, Filip Svoboda V. tř   3. místo     Ondřej Čulák, Erik Skypala V. tř. Lukáš Havlíček VII. A Alex Vaculík VIII. B   2. místo ...

více


Florbal CUP - krajské kolo

  Barbora  Suchá VI. A Natálie Bartoňová, Libuše Havlíčková, Adéla Juránková VII. A Simona Řezníčková, Markéta Kratochvílová, Michaela Pindová, Klára  Kuncová VII. B Jana Černěnková VIII. B   3. m ...

více


Florbal CUP - okresní kolo

  Barbora Suchá VI. A Libuše Havlíčková, Dominika Kytlicová, Natálie Bartoňová VII. A Simona Řezníčková, Markéta Kratochvílová, Klára Kuncová VII. B Eliška Sucháncová VIII. A Jana Černěnková, Nela ...

více


Atletický čtyřboj - okresní kolo

  Jana Diestlerová VIII. B   3. místo   Vojtěch Rychlý, Matěj Krištofík VIII. B Pavel Dostal, Jan Bouchal IX. A   3. místo   Distlerová Jana,  Černěnková Jana, Pesselová Nela, Čermáková Gabriela, ...

více


Logická olympiáda - krajské kolo

  Michal Kubala VII. B   účast   Jana Trunečková VIII. A   účast   Jakub Šibrava IX. A   účast ...

více


 

 
 
 

kalendar 

Srpen 2018
PoÚtStČtSoNe
  12345
6789101112
1314151617
18
19
20212223242526
2728293031