Suplování:   Úterý 16.10.2018

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

8.B

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

           

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Černilová Dagmar

 

Fr

-

                       

Chocholová Ivana

 

TK

Jar

..

-

Kro

Pro

-

-

           

Mudrová Pavla

 

....

Gre

Šim

Fr

Fr

-

               

Sedláková Jana

 

-

-

-

-

-

-

-

-

           

Skřivánková Iveta

 

Kom

Kom

-

Fr

Kom

-

               

Svobodová Silvia

 

Ste

Mal

Chor

Ste

-

-

-

-

           

Šašvatová Tamara

 

-

Jan

-

-

-

Pyt

-

             

Změny v rozvrzích učitelů:

Franklová Eva

1.hod

supl. (Čer)

TV

5.A

(mim)

 
 

4.hod

spojeno (Skř)

M

2 (2A)

(2.)

 
 

4.hod

supl. (Mud)

M

2 (2B)

(1. A)

 
 

5.hod

supl. (Mud)

ČJ

1.A

(1. A)

 

Janíčková Marcela

2.hod

supl. (Šaš)

VO

7.B

(PC)

 

Jaroňová Zdenka

2.hod

supl. (Choc)

ČJ

9.B

(Choc)

 
 

13:30 - 14:00 dohled Školní jídelna

 

Komínková Jana

1.hod

supl. (Skř)

ČJ

2 (2B)

(2.)

 
 

2.hod

supl. (Skř)

AJ

2 (2B)

(2.)

 
 

5.hod

supl. (Skř)

ČJ

2

(2.)

 

Królová Silvie

5.hod

supl. (Choc)

HV

3.B

(3. B)

 

Malá Iveta

2.hod

supl. (Svo)

M

6.B

(Svo)

 

Měkynová Helena

13:30 - 14:00 dohled Školní jídelna

 

Procházková Jarmila

6.hod

supl. (Choc)

HV

7.A

(Choc)

 

Pytela Pavel

6.hod

spojeno (Šaš)

F

9.A (Dív)

(Svo)

 
 

6.hod

změna

F

9.A (Chl)

(Svo)

 

Steigerová Leona

1.hod

supl. (Svo)

M

6.B

(Svo)

 
 

4.hod

supl. (Svo)

M

7.B

(Svo)

 

Šimonová Ludmila

3.hod

supl. (Mud)

AJ

1.A

(1. A)

 

Gregrová Eva

2.hod

supl. (Mud)

AJ

1.B

(1. A)

 

Chorváthová Kateřina

3.hod

supl. (Svo)

AJ

3.A

(3. A)

 

Truneček Jiří Štěpán

1.hod

supl. (Choc)

ČJ

9.A

(Choc)

 
 

5.hod

odpadá

P

8.B

 

Obecná absence třídy

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

3.hod

AJ

 

(1. A)

supluje

Šimonová Ludmila

(Mud)

 

5.hod

ČJ

 

(1. A)

supluje

Franklová Eva

(Mud)

1.B

2.hod

AJ

 

(1. A)

supluje

Gregrová Eva

(Mud)

2

1.hod

ČJ

2B

(2.)

supluje

Komínková Jana

(Skř)

 

2.hod

AJ

2B

(2.)

supluje

Komínková Jana

(Skř)

 

4.hod

M

2A

(2.)

spojí

Franklová Eva

(Skř)

 

4.hod

M

2B

(1. A)

supluje

Franklová Eva

(Mud)

 

5.hod

ČJ

 

(2.)

supluje

Komínková Jana

(Skř)

3.A

3.hod

AJ

 

(3. A)

supluje

Chorváthová Kateřina

(Svo)

3.B

5.hod

HV

 

(3. B)

supluje

Królová Silvie

(Choc)

5.A

1.hod

TV

 

(mim)

supluje

Franklová Eva

(Čer)

6.B

1.hod

M

 

(Svo)

supluje

Steigerová Leona

(Svo)

 

2.hod

M

 

(Svo)

supluje

Malá Iveta

(Svo)

7.A

6.hod

HV

 

(Choc)

supluje

Procházková Jarmila

(Choc)

7.B

2.hod

VO

 

(PC)

supluje

Janíčková Marcela

(Šaš)

 

4.hod

M

 

(Svo)

supluje

Steigerová Leona

(Svo)

9.A

1.hod

ČJ

 

(Choc)

supluje

Truneček Jiří Štěpán

(Choc)

 

6.hod

F

Dív

(Svo)

spojí

Pytela Pavel

(Šaš)

 

6.hod

F

Chl

(Svo)

změna

Pytela Pavel

 

9.B

2.hod

ČJ

 

(Choc)

supluje

Jaroňová Zdenka

(Choc)

Pedagogický dohled u třídy:

8.B, 1.- 8. hod - Chocholová Ivana, Sedláková Jana

 

 

Suplování:   Středa 17.10.2018

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Mudrová Pavla

 

Šim

Šim

Fr

Fr

-

-

               

Podolská Milada

 

-

-

-

Hun

Jás

-

-

-

           

Skřivánková Iveta

 

Sed

Sed

Sed

Fr

-

-

               

Svobodová Silvia

 

Blas

Blas

Ste

Mal

-

-

-

-

           

Šašvatová Tamara

 

Pro

-

-

Hor

Mek

....

-

             

Změny v rozvrzích učitelů:

Blašková Lenka

1.hod

spojeno (Svo)

ČJ

7.B (7Ba)

(Bla)

 
 

2.hod

spojeno (Svo)

ČJ

7.B (7Bb)

(Bla)

 

Franklová Eva

3.hod

supl. (Mud)

ČJ

1.A

(1. A)

 
 

4.hod

spojeno (Skř)

M

2 (2A)

(2.)

 
 

4.hod

supl. (Mud)

M

2 (2B)

(1. A)

 

Horáková Naděžda

4.hod

supl. (Šaš)

NJ

8.B (NJ8c)+

(Choc)

 

Hundáková Ivana

4.hod

supl. (Pod)

IT

4.A

(PC)

 

Jásková Irma

5.hod

supl. (Pod)

IT

4.B

(PC)

 

Malá Iveta

4.hod

supl. (Svo)

M

6.B

(Svo)

 
 

12:35 - 13:05 dohled Školní jídelna

 

Měkynová Helena

5.hod

supl. (Šaš)

ČP

7.B (V7Bb)

(Vv)

 

Procházková Jarmila

1.hod

supl. (Šaš)

NJ

9.B (NJ9c)+

(Choc)

 

Sedláková Jana

1.hod

supl. (Skř)

ČJ

2 (2A)

(2.)

 
 

2.hod

supl. (Skř)

AJ

2 (2A)

(2.)

 
 

3.hod

supl. (Skř)

ČJ

2

(2.)

 

Steigerová Leona

3.hod

supl. (Svo)

M

7.B

(Svo)

 

Šimonová Ludmila

1.hod

supl. (Mud)

ČJ

1.A

(1. A)

 
 

2.hod

supl. (Mud)

M

1.A

(1. A)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

ČJ

 

(1. A)

supluje

Šimonová Ludmila

(Mud)

 

2.hod

M

 

(1. A)

supluje

Šimonová Ludmila

(Mud)

 

3.hod

ČJ

 

(1. A)

supluje

Franklová Eva

(Mud)

2

1.hod

ČJ

2A

(2.)

supluje

Sedláková Jana

(Skř)

 

2.hod

AJ

2A

(2.)

supluje

Sedláková Jana

(Skř)

 

3.hod

ČJ

 

(2.)

supluje

Sedláková Jana

(Skř)

 

4.hod

M

2A

(2.)

spojí

Franklová Eva

(Skř)

 

4.hod

M

2B

(1. A)

supluje

Franklová Eva

(Mud)

4.A

4.hod

IT

 

(PC)

supluje

Hundáková Ivana

(Pod)

4.B

5.hod

IT

 

(PC)

supluje

Jásková Irma

(Pod)

6.B

4.hod

M

 

(Svo)

supluje

Malá Iveta

(Svo)

7.B

1.hod

ČJ

7Ba

(Bla)

spojí

Blašková Lenka

(Svo)

 

2.hod

ČJ

7Bb

(Bla)

spojí

Blašková Lenka

(Svo)

 

3.hod

M

 

(Svo)

supluje

Steigerová Leona

(Svo)

 

5.hod

ČP

V7Bb

(Vv)

supluje

Měkynová Helena

(Šaš)

8.A

4.hod

NJ

NJ8c

(Choc)

supluje

Horáková Naděžda

(Šaš)

8.B

4.hod

NJ

NJ8c

(Choc)

supluje

Horáková Naděžda

(Šaš)

9.A

1.hod

NJ

NJ9c

(Choc)

supluje

Procházková Jarmila

(Šaš)

9.B

1.hod

NJ

NJ9c

(Choc)

supluje

Procházková Jarmila

(Šaš)

 

Zpracováno v systému Bakaláři