Suplování:   Pondělí 16.10.2017

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

1

 

Kult

Kult

Kult

                     

2.A

 

Kult

Kult

Kult

                     

2.B

 

Kult

Kult

Kult

                     

3.A

 

Kult

Kult

Kult

                     

3.B

 

Kult

Kult

Kult

                     

4.A

 

Kult

Kult

Kult

                     

4.B

 

Kult

Kult

Kult

                     

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Burešová Jana

 

-

-

-

                     

Černilová Dagmar

 

..

..

..

                     

Horáková Naděžda

         

Mal

Pyt

               

Horáková Naděžda

 

..

..

-

                     

Hundáková Ivana

 

..

..

..

                     

Jásková Irma

 

..

..

..

                     

Komínková Jana

 

-

-

-

                     

Laštuvičková Jana

 

..

..

..

-

-

-

-

             

Proske Kateřina

 

-

-

-

                     

Skřivánková Iveta

 

..

..

..

                     

Sobalová Blanka

 

..

..

..

                     

Tazbírková Monika

 

-

-

-

                     

Valíčková Renata

 

-

-

-

                     

Vedrová Petra

 

-

-

-

                     

Změny v rozvrzích učitelů:

Malá Iveta

5.hod

supl. (Hor)

ČJ

4.B

(4. B)

 

Měkynová Helena

3.hod

odpadá

AJ

4.B

 

Kult. představení

Mudrová Pavla

2.hod

odpadá

M

1 (1B)

 

Kult. představení

Pytela Pavel

6.hod

supl. (Hor)

ČP

7.A (Pe7A)

(4. B)

 

Změny v rozvrzích tříd:

4.B

5.hod

ČJ

 

(4. B)

supluje

Malá Iveta

(Hor)

7.A

6.hod

ČP

Pe7A

(4. B)

supluje

Pytela Pavel

(Hor)

Pedagogický dohled u třídy:

1, 1.- 3. hod - Skřivánková Iveta

2.A, 1.- 3. hod - Proske Kateřina, Tazbírková Monika

2.B, 1.- 3. hod - Komínková Jana, Sobalová Blanka

3.A, 1.- 3. hod - Burešová Jana, Hundáková Ivana

3.B, 1.- 3. hod - Jásková Irma

4.A, 1.- 3. hod - Černilová Dagmar, Valíčková Renata

4.B, 1.- 3. hod - Horáková Naděžda, Vedrová Petra

 

 

Suplování:   Úterý 17.10.2017

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Laštuvičková Jana

 

-

-

Hun

Čer

Mud

-

-

             

Změny v rozvrzích učitelů:

Černilová Dagmar

4.hod

supl. (Laš)

M

2.A

(2. A)

 

Hundáková Ivana

3.hod

supl. (Laš)

ČJ

2.A

(2. A)

 

Mudrová Pavla

5.hod

supl. (Laš)

ČJ

2.A

(2. A)

 

Změny v rozvrzích tříd:

2.A

3.hod

ČJ

 

(2. A)

supluje

Hundáková Ivana

(Laš)

 

4.hod

M

 

(2. A)

supluje

Černilová Dagmar

(Laš)

 

5.hod

ČJ

 

(2. A)

supluje

Mudrová Pavla

(Laš)

 

 

Suplování:   Středa 18.10.2017

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Chocholová Ivana

 

Jan

Mal

-

-

                   

Jaroňová Zdenka

   

Hor

Pyt

Svo

                   

Laštuvičková Jana

 

Hor

Čer

Blas

Taz

Skř

-

-

             

Šašvatová Tamara

     

Mek

TK

                   

Zbýňovec Josef

 

Šim

-

Pro

-

Bou

Jan

-

             

Změny v rozvrzích učitelů:

Blašková Lenka

3.hod

supl. (Laš)

ČJ

2.A

(2. A)

 

Bouchalová Dagmar

5.hod

supl. (Zby)

TV

9.B

(Tv)

 

Burešová Jana

1.hod

Pohotovost 2. stupeň

 

Černilová Dagmar

2.hod

supl. (Laš)

M

2.A

(2. A)

 

Horáková Naděžda

1.hod

supl. (Laš)

ČJ

2.A

(2. A)

 
 

2.hod

supl. (Jar)

M

8.B

(Jar)

 

Janíčková Marcela

1.hod

supl. (Choc)

ČJ

8.B

(Choc)

 
 

6.hod

supl. (Zby)

P

8.B

(EVVO)

 

Malá Iveta

2.hod

supl. (Choc)

ČJ

8.A

(Choc)

 

Měkynová Helena

3.hod

supl. (Šaš)

NJ

8.B (NJ8c)+

(Choc)

 

Procházková Jarmila

3.hod

supl. (Zby)

Z

9.B

(EVVO)

 

Pytela Pavel

3.hod

supl. (Jar)

M

7.A

(Jar)

 

Skřivánková Iveta

5.hod

supl. (Laš)

ČP

2.A

(2. A)

 

Svobodová Silvia

4.hod

supl. (Jar)

M

7.B

(Jar)

 

Šimonová Ludmila

1.hod

supl. (Zby)

TV

5 (5 B)

(mim)

 

Tazbírková Monika

4.hod

supl. (Laš)

VV

2.A

(2. A)

 

Truneček Jiří Štěpán

4.hod

supl. (Šaš)

NJ

9.B (NJ9c)+

(Choc)

 

Změny v rozvrzích tříd:

2.A

1.hod

ČJ

 

(2. A)

supluje

Horáková Naděžda

(Laš)

 

2.hod

M

 

(2. A)

supluje

Černilová Dagmar

(Laš)

 

3.hod

ČJ

 

(2. A)

supluje

Blašková Lenka

(Laš)

 

4.hod

VV

 

(2. A)

supluje

Tazbírková Monika

(Laš)

 

5.hod

ČP

 

(2. A)

supluje

Skřivánková Iveta

(Laš)

5

1.hod

TV

5 B

(mim)

supluje

Šimonová Ludmila

(Zby)

7.A

3.hod

M

 

(Jar)

supluje

Pytela Pavel

(Jar)

7.B

4.hod

M

 

(Jar)

supluje

Svobodová Silvia

(Jar)

8.A

2.hod

ČJ

 

(Choc)

supluje

Malá Iveta

(Choc)

 

3.hod

NJ

NJ8c

(Choc)

supluje

Měkynová Helena

(Šaš)

8.B

1.hod

ČJ

 

(Choc)

supluje

Janíčková Marcela

(Choc)

 

2.hod

M

 

(Jar)

supluje

Horáková Naděžda

(Jar)

 

3.hod

NJ

NJ8c

(Choc)

supluje

Měkynová Helena

(Šaš)

 

6.hod

P

 

(EVVO)

supluje

Janíčková Marcela

(Zby)

9.A

4.hod

NJ

NJ9c

(Choc)

supluje

Truneček Jiří Štěpán

(Šaš)

9.B

3.hod

Z

 

(EVVO)

supluje

Procházková Jarmila

(Zby)

 

4.hod

NJ

NJ9c

(Choc)

supluje

Truneček Jiří Štěpán

(Šaš)

 

5.hod

TV

 

(Tv)

supluje

Bouchalová Dagmar

(Zby)

 

Zpracováno v systému Bakaláři